Advantech випускає компактний безвентиляторний вбудований ПК

Нова модель вбудованого ПК з DIN-рейкою для інтелектуального виробництва і застосування поза приміщеннями

Новини >> Новини >> 15.07.2019

Advantech, провідний світовий постачальник інтелектуальних систем IoT та вбудованих платформ, радий оголосити про останный додаток до своєї серії ARK-1000: ARK-1220, компактний безвентиляторний вбудований ПК на DIN-рейці для промислових і зовнішніх середовищ. ARK-1220 використовує процесори Intel Atom® E3940 QC з передніми доступними портами вводу/ виводу на одній панелі, призначені для таких додатків, як автоматизація машин, інтелектуальні фабрики, інтеграція вбудованого обладнання та шлюзи IoT. Для забезпечення ефективного управління пристроями ARK-1220 поставляється з попередньо завантаженим новим додатком Advantech для управління пристроями IoT: WISE-PaaS / DeviceOn. Ця програма включає в себе сертифікацію безпеки обладнання і налаштування параметрів, необхідних для відповідного домену додатки, щоб спростити початкову фазу розгортання і подальше управління.

Інтелектуальне управління і підтримка безпеки для промислових середовищ

WISE-PaaS / DeviceOn був першим, хто застосував з'єднання з технологією «без дотику» для інтеграції програмного та апаратного забезпечення, що дозволяє користувачам відстежувати стан працездатності в режимі реального часу і відправляти оновлення ПЗ і прошивки по бездротовій мережі (OTA) на місці. Для забезпечення безпеки системи ARK-1220 використовує функцію Trusted Platform Module (TPM) 2.0 за запитом і підтримує BitLocker під Windows 10 IoT. Більш того, McAfee і Acronis інтегровані в WISE-PaaS / DeviceOn для антивірусного захисту і неоціненного відновлення даних і резервного копіювання. Наші апаратні і програмні рішення допомагають користувачам спростити управління обладнанням за допомогою простого, ефективного і безпечного систематичного методу, який підходить для різних промислових і / або зовнішніх середовищ.

Міцний і компактний дизайн без вентилятора з можливістю монтування

ARK-1220 оснащений чотирьохядерним процесором Intel Atom® E3940 з тактовою частотою до 1,8 ГГц і турбонаддувом. Двоканальні роз'єми пам'яті підтримують до 8 ГБ пам'яті DDR3L 1866 МГц SO-DIMM. Розроблений для суворих умов, ARK-1220 підтримує діапазон температур в роботі -30 ~ 70 ° C з повітряним потоком 0,7 м / с, який ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі. Його широкий діапазон споживаної потужності 12 В - 28 В постійного струму підходить для використання в середовищах з джерелом живлення що не э стабільним або коливається. ARK-1220 підтримує безліч функціональних портів введення / виводу, в тому числі 4 порту USB 3.0, 2 порти LAN і 2 порту COM, розташовані на передній панелі. Його компактні розміри підходять для додатків, встановлених в обмеженому просторі, але вимагають гнучкості вводу / виводу та вдосконалені робочі характеристики.

Подвійний дисплей 4K із захоплюючою графікою і мультимедійної продуктивністю

ARK-1220 пропонує два незалежних дисплея 4K Ultra HD з роздільною здатністю до 3840 x 2160 пікселів при частоті 30 Гц. Графічний движок Gen9 працює з низьким енергоспоживанням, розширюючи можливості обробки мультимедіа за рахунок кодування і відтворення відео, що забезпечує поліпшення на 40% в порівнянні з попереднім поколінням. ARK-1220 дозволяє виробникам отримати доступ до більш чіткого аналізу та управління за допомогою панельних дисплеїв або інтерактивних дисплеїв на інтелектуальних фабриках і в процесах автоматизації машин.

ARK-1220

  • Процесор Intel Atom® E3940 Quad Core SoC з тактовою частотою до 1,8 ГГц
  • DIN-рейка з необхідними портами вводу/виводу на передній панелі
  • Подвійний HDMI-дисплей з позподільною здатністю до 4K Ultra HD
  • Компактний дизайн (Ш х В х Г) 53,5 х 158 х 114 мм (2,11 х 6,22 х 4,49 ")
  • 1 повнорозмірний mPCIe з тримачем SIM-карти та 1 M.2 2230 для WIFI
  • 12 В ~ 28 В, широкий діапазон вживаної потужності, - 30 ~ 70 ° C підвищена температура в роботі
  • Підтримка Advantech WISE-PaaS / DeviceOn