Advantech запускає рішення Ethernet для волоконних медіаконверторів

Нові повнофункціональні рішення Ethernet для волоконних медіаконверторів

Новини >> Новини >> 26.07.2019

Advantech запускає повнофункціональні рішення Ethernet для волоконних медіаконверторів Спрямоване на додатки, які включають передачу даних на великі відстані, волоконно-оптичне рішення забезпечує безболісне оновлення, щоб продовжити життєвий цикл вашої мережевої інфраструктури.

Волокно найчастіше пов'язано з міжміськими зв'язками. Ця технологія розширить вашу мережу за рахунок додаткової пропускної здатності і може одночасно передавати кілька сигналів, захищаючи дані від шуму і перешкод без електромагнітних випромінювань.

Інтелектуальні медиаконвертери: серії IMC-700 і IMC-500

Advantech пропонує надійні та гнучкі медіаконвертери з великою кількістю портів, що складаються з шасі і різних модулів перетворення Ethernet в оптоволокно. Ці медіаконвертери, що працюють в широкому діапазоні швидкостей передачі даних до 10GE разом з джерелом живлення змінного або постійного струму для резервного живлення, забезпечують більш високе розгортання, гнучкість і стабільну роботу. Модульне шасі також підтримує функції управління мережею через iView² і його SNMP для віддаленого управління і моніторингу.

Інтелектуальне шасі з встановленим модулем управління SNMP може підключатися до мережі. Завдяки цьому з'єднанню оператор мережі може віддалено контролювати і управляти всіма сумісними модулями через iView² з центрального вузла. Використання керованих медіаконвертеров у вашій мережі дозволяє легко усувати неполадки на віддалених об'єктах без початкової необхідності у загрузці з великої вартості.

iView² - це програмне забезпечення для управління елементами на основі простого протоколу управління мережею (на основі SNMP), призначене для інтелектуальних оптоволоконних модулів Advantech серії IMC-574 і IMC-700. Це дозволяє мережевим менеджерам налаштовувати, оновлювати, керувати і контролювати через IMC-710. Інтуїтивно зрозумілий графічний користувальницький інтерфейс забезпечує подання в реальному часі за все встановленого обладнання перетворювача і дозволяє адміністраторам мережі контролювати функції пристрою, налаштування портів і отримувати інформацію про стан пристрою і статистику трафіку через SNMP.

Компактний / мініатюрний медіаконвертер: серії IMC-300 і IMC-400

Advantech пропонує надмаленькі промислові медіаконвертери розміром всього 3,5 х 2 дюйми. Сумісні з рішеннями шасі централізованого електроживлення, медіаконвертери можуть бути легко встановлені з використанням центрального джерела живлення, економлячи багато місця і підвищуючи ефективність використання енергії.

Компактні медіаконвертери можуть бути встановлені скрізь, де потрібно мережеве з'єднання. Крім того, ці медіаконвертери мають функцію автоматичного відновлення зв'язку для відновлення мережі. Вони також підвищують масштабованість мережі, забезпечуючи перетворення швидкості, розширення відстані і кілька типів фіксованих оптоволоконних роз'ємів або відкритих слотів для пристроїв з'єднань малого форм-фактора (SFP).

Медіаконвертер PoE+/PoE

Багатопортові медіаконвертери підтримують стандарти IEEE 802.3at (PoE +) і IEEE 802.3af (PoE). Можливості PoE + / PoE «вмикай і працюй» роблять цю лінійку продуктів цінним рішенням для мереж Ethernet.

Володіючи двома портами UTP 10/100 / 1000Base-T, одним SFP або фіксованим оптоволоконним прийомопередатчиком для мережевого підключення, медіаконвертери PoE служать в якості пристроїв з джерелом живлення (PSE), які можуть підтримувати обсяг загальною потужністю до 60 Вт. Серія IMC-390 може живити два пристрої з живленням (PD) за стандартним кабелем CAT5 (або більш високого рівня), в той час як IMC-380 може живити один пристрій PD через один мідний порт при передачі даних через інший порт.

Модулй SFP

SFP (невеликий факторний роз'єм) - це компактний розмір приймача з можливістю гарячої заміни оптичних модулів з різними специфікаціями для передачі даних. Пропонуючи більше 50 моделей, Advantech надає SFP-модулі зі швидкістю передачі від 100 Мбіт / с до 10G. Коли користувачеві потрібно послуга передачі між пунктами призначення понад 100 метрів, де традиційний мідний кабель не може дістати, SFP може використовуватися для вирішення проблеми.