Winmate в ТОП-10 постачальників рішеннь

Winmate увійшла в десятку кращих постачальників рішень для технологій відображення  в 2019 році

Новини >> Новини >> 14.08.2019

Компанія Winmate включена в список «10 кращих постачальників рішень в області технологій відображення 2019 року», опублікований Enterprise Technology Review, провідним друкованим журналом в США, в якому публікуються корисні статті про останні тенденції розвитку корпоративних технологій. В Огляді корпоративних технологій були відібрані 10 кращих на унікальних технологій і інновацій кожної компанії, які роблять їх лідерами в наданні рішень Display Tech і вплив на ринок.

Winmate є постачальником дисплеїв, що створює надійні монітори, які можуть швидко і ефективно інтегруватися практично з будь-якими системами і працювати в будь-яких важких і жорстких умовах, він оснащений модульною конструкцією для виробництва HMI в різних форм-факторах, які можуть задовольнити вимоги різних клієнтів. Ще одна річ, яка змушує нас затьмарювати ринок, полягає в тому, що ми оптимізуємо роботу користувачів за допомогою першокласних технологій. Наприклад, покриття антивідблиску (AG або AR) інтегровані з нашими дисплеями для збільшення терміну служби і зменшення відображень. Тим часом, для досягнення максимальної продуктивності процес калібрування кольору для відображення електронних карт і інформаційної системи відповідає вимогам Міжнародної морської організації (IMO). Крім того, позиція Winmate як провідного постачальника рішень HMI зміцнюється завдяки співпраці з різними організаціями. Останнім успішним прикладом є те, що енергосервісна компанія шукала вибухозахищене рішення панельного PC, яке відповідає жорстким стандартам нафтогазової галузі, щоб виступати в якості системного контролера і HMI для своїх нових високотехнологічних автоматизованих наземних бурових установок.

Winmate раді бути включеними в щорічний список «Топ-10 постачальників рішеннь в галузі дисплейних технологій». Мы будемо не просто рухатися вперед, але прориватись, щоб продовжувати задавати найвищі стандарти професії та обслуговування.

Winmate розробив модульну конструкцію для виробництва HMI з іншим форм-фактором, що може задовольнити вимоги наших клієнтів.

Про Winmate

Winmate Inc. - постачальник надійних обчислювальних та вбудованих рішень для галузей, що працюють в найскладніших умовах. Заснована в 1996 році в Тайбеї, Тайвань, де розташовані її штаб-квартира, науково-дослідний центр і виробничі лінії, сьогодні компанія має офіси та сервісні центри по всьому світу. Winmate розробляє надійні обчислювальні рішення промислового рівня, які сприяють розвитку промислового Інтернету речей (IoT). Промисловий дисплей і панельний ПК, HMI, вбудовані системи, шлюзи IoT для надійних планшетів і портативних пристроїв для різних галузей промисловості: від транспорту і логістики до морських і військових, залізничних, нафтогазових, інтелектуальних мереж і охорони здоров'я. Winmate також надає професійні послуги з налаштування продуктів, а управління проектами створює унікальне рішення для конкретних потреб клієнтів.