Advantech запускає PoE-керований шлюз UNO-420 для додатків Edge IoT

Advantech анонсує випуск нового шлюзу даних UNO-420.

Новини >> Новини >> 20.09.2019

Advantech, провідний постачальник технологій автоматизації, радий повідомити про випуск свого шлюзу даних UNO-420.

UNO-420, оснащений процесором Intel® Atom™ E3815 і трьома налаштованим роз'ємами COM, двома мережевими інтерфейсами (один PoE), вісьмома програмованими GPIO, одним HDMI і одним USB 3.0, являє собою ідеальне рішення для підключення застарілого обладнання до нових пористих мереж. Призначений для роботи у важких промислових умовах, а також в шафових установках з обмеженим простором, UNO-420 має компактний форм-фактор (125 x 125 x 50 мм / 4,92 x 4,92 x 1,97 дюйма) і підтримує широкий діапазон робочих температур (- 20 ~ 60 ° C / -4 ~ 140 ° F). Для забезпечення віддаленого управління інфраструктурою UNO-420 підтримує різні бездротові модулі Wi-Fi, 3G, 4G / LTE і NB-IoT, які забезпечують передачу даних на великі відстані і бездротове оновлення (OTA) в режимі реального часу. З огляду на важливість кібербезпеки в умовах зростання IoT, в UNO-420 також вбудований модуль Trusted Platform Module (TPM) 2.0, який забезпечує безпеку операцій з хмарними даними. Крім того, на відміну від стандартних шлюзів даних, UNO-420 має конструкцію PoE-In, яка дозволяє живити його через порт LAN, що зменшує проводку і мінімізує загальні витрати на обслуговування.

Сумісний з різноманітними пристроями збору даних

UNO-420 - це компактний шлюз даних, який може бути легко інтегрований з різноманітним обладнанням і технікою. Надання комплексних інтерфейсів вводу / виводу, включаючи три настроюваних COM, дві LAN (одна PoE), 8 програмованих GPIO, один HDMI і один USB 3.0, дозволяє збирати необроблені дані і передавати їх безпосередньо в хмару для подальшої візуалізації та аналізу. У поєднанні з додатковими бездротовими модулями Wi-Fi, 3G, 4G / LTE і NB-IoT, які забезпечують дистанційне керування, UNO-420 забезпечує надійний, економічний і масштабований термінал для додатків шлюзу інфраструктури.

Проста установка з живленням через Ethernet

Для забезпечення простоти установки в незручних або віддалених місцях, до яких важко дістатися за допомогою силового кабелю, UNO-420 розроблений з підтримкою PoE. Це означає, що один кабель Ethernet може використовуватися для передачі даних і постачання енергії. Кабелі Ethernet широко використовуються в існуючих інфраструктурах і значно дешевше, ніж оптоволоконні кабелі. Відповідно, шлюз Advantech UNO-420 з підтримкою PoE надає замовникам рішення для виявлення даних Edge-to-cloud, яке вимагає мінімальної проводки і є економічно ефективним в установці.

Програмне забезпечення WISE-PaaS / Edgelink спрощує програмування

Шлюз даних UNO-420 також оснащений програмним забезпеченням для перетворення протоколів WISE-PaaS / EdgeLink від Advantech, яке підтримує більше 200 протоколів зв'язку (наприклад, Modbus, DNP3, OPC-UA, MQTT і IEC-60870-5-104), включаючи збір даних із застарілих пристроїв. На додаток до спрощення інтеграції даних, WISE-PaaS / EdgeLink дозволяє задавати користувачем періоди збору даних для кожного вхідного інтерфейсу, зменшуючи обсяг даних, переданих і тих, що зберігаються в хмарі. Це в поєднанні з функціональністю програмного забезпечення plug-and-play значно скорочує обсяги програмування і спрощує розробку і розгортання додатків

Ключові особливості

  • Процесор Intel® Atom™ E3815 з 2 ГБ пам'яті DDR3L
  • Один кабель Ethernet для передачі даних і подачі живлення
  • RS-232/422/485 і 8 програмованих GPIO що настроюються
  • Підтримка подвійного бездротового зв'язку для підключення Wi-Fi / 3G / 4G / GPS
  • Оснащений TPM 2.0 для підвищення кібербезпеки
  • З'єднання Edge-to-cloud з програмним забезпеченням WISE-PaaS / Edgelink
  • WISE-PaaS / Edgelink підтримує більше 200 протоколів для збору даних із застарілих пристроїв

Шлюз Advantech UNO-420 вже доступний для замовлення