Події

Анонс конференції

Друзі!

Вже зовсім скоро розпочнеться ювілейна конференція “Промисловий інтернет речей - техніка або маркетинг?” у Почайна-Холі в Києві.

Ця конференція - результат 15 років успішного партнерства компаній Advantech та ПРОКСИС™ на ринку України.

Ми обіцяємо, що сумувати Вам не доведеться, адже ми підготували для вас дуже насичену програму з унікальними виступами від провідних спеціалістів IoT, цікавими темами для обговорення і багато невимушеного дружнього спілкування!

Детальна програма заходу

Промисловий Інтернет Речей (IIoT) стрімко набуває шаленої популярності в усіх колах. Виробники випускають все більше продукції, інтегратори створюють все більше проектів, які базуються на принципах IIoT.

Замовники все більше цікавляться новими технологіями та розраховують на повноцінну віддачу після впровадження. Хтось це вже робив? Яким буде економічний ефект? Чи готова наша інфраструктура?

У програмі ювілейної конференції заплановані виступи спеціалістів з компанії Advantech та українських партнерів.

Будуть розглянуті питання практичного використання сучасних комунікаційних та хмарних технологій, впровадження промислового інтернету речей в енергетиці та на виробництві.

Участники заходу побачать “живі” приклади систем промислової автоматизації, які використовують промисловий інтернет речей. Можуть познайомитись із зразками та робочими елементами систем. В ході запланованої панельної діскуссії почують думку виробника, системного інтегратора та кінцевого замовника щодо переваг або трудноднощів, що надає IIoT.

Реєстрація на конференцію

Запрошуємо вас приєднатися до обговорення усіх цікавих питань 8 жовтня у Києві.

ПопереднійЮвілейна Конференція Advantech + ПРОКСИС™
НаступнийАвтоматизація очами ПРОКСИС™