Advantech співпрацює з Secomea для створення надійних платформ Промисловості 4.0

Група компаній IIoT Advantech і Secomea сформували партнерство, щоб запропонувати віддалену і безпечну платформу для підключення до ринку.

Новини >> Новини >> 10.10.2019

Підтримка цифрової трансформації у виробництві

Промисловість 4.0 запущена і працює, і результати починають набувати форму. Виникають нові проблеми, що уповільнюють інноваційний процес. Advantech веде цей шлях, щоб отримати краще для клієнтів; Secomea є постачальником рішень для віддаленого підключення першого рівня, і ринок може скористатися універсальним рішенням, що забезпечує можливість управління промисловими ПК з віддаленого комп'ютера і управління застарілими пристроями, підключеними до самої IPC.

Епоха промислового IoT приносить комунікаційні можливості на всіх пристроях, але на реалізацію впливають три проблеми:

  • Безпечне спілкування: в період, коли кібербезпека стає ключовою проблемою, компанії повинні відчувати себе впевнено і ділитися критично важливою інформацією в безпечному режимі.
  • Проста установка: нові технології відкривають нові можливості і не повинні створювати складних і важких топологій; впровадження нових технологій повинно бути простим і надійним.
  • Широка пропозиція: в епоху IoT стає все ясніше і ясніше, що одне обладнання не підходить для всіх сценаріїв додатків; кожен додаток вимагає конкретного рішення з точки зору форм-фактора, продуктивності і операцій введення-виведення. Така гнучкість забезпечується модульність, яка позбавляє від впливу на верхні шари рішень. Модульність пропонує численні переваги в продуктивності і економії коштів, включаючи повне управління і моніторинг ЧМІ, настройку відповідно до вимог додатків, швидку інтеграцію і розгортання, скорочення часу простою системи і витрат на обслуговування, а також підтримку для майбутнього розширення.

Партнерство Advantech і Secomea вирішує ці три основні завдання, пропонуючи ідеальне рішення.

«Advantech твердо вірить в Co-Creation, модель співпраці, яка веде до цифровізації промисловості. Це партнерство буде вигідно для обох компаній, які доповнюють один одного », - сказав Марко Дзамполлі, архітектор рішень Advantech. «Саме тому компанія пишається і дуже рада співпраці з Secomea».

Каспер Полотно Вохнер, комерційний директор Secomea, додав: «Можливість поєднання нашого унікального безпечного віддаленого доступу з передовими продуктами Advantech IIoT забезпечує надійне рішення для ринку. Secomea рада співпраці з Advantech в цій області, а також з моделлю співпраці, яка буде зміцнюватися через кожного члена нашої сильної групи дистриб'юторів і партнерів по збуту. Відмінна можливість для обміну знаннями та досвідом для впровадження і підтримки рішень на ринку ».

Про Secomea

Secomea є світовим лідером в рішеннях безпечного віддаленого обслуговування IIoT, які використовуються великими корпораціями у всьому світі і продаються через дистриб'юторів і OEM-виробників по всьому світу. Secomea відома в галузі своїми високоякісними продуктами безпечного доступу для інженерів з автоматизації, що дозволяють безперебійно виконувати віддалене обслуговування на обладнанні автоматизації, такому як ПЛК. Щоб задовольнити зростаючу потребу в зборі даних, Secomea надає хмарну платформу збору даних для створення умов для моніторингу та аналізу продуктивності.

про Advantech

Корпоративне бачення Advantech - «Розумна планета». Компанія є світовим лідером на ринку інтелектуальних IoT-систем та вбудованих платформ. Охоплюючи тенденції IoT, великих даних і штучного інтелекту, Advantech просуває апаратні і програмні рішення IoT з ядром Edge Intelligence WISE-PaaS, щоб допомогти діловим партнерам і клієнтам в інтеграції їх ланцюжків постачань. Advantech також співпрацює з партнерами для спільного створення бізнес-екосистем, які сприяють розвитку промисловості.