Спільне створення майбутнього Промисловості 4.0

Рух до нової ери Промисловості 4.0

Новини >> Публікації >> 14.10.2019

IoT Advantech трансформуєтьс від поставщика обладнання в поставщика послуг в трьох етапах, і ми активно беремо участь в спільному створенні рішеннь, орієнтованих на предметну галузь, з партнерами з різних галузей. Стратегії Advantech відповідають корпоративнийм ініціативам у прагненні співпрацювати з нашими клієнтами і скеровувати їх у майбутнє Промисловості 4.0.

Рух до нової ери Промисловості 4.0

В світі виробництва та IoT фрагментація звичайно є перевагою, коли кожен компонент має свою точну робочу цінність, що передається наступному компоненту в ланцюжку поставок. Це створює проблему для заводів, що готові перейти на технологію Промисловості 4.0, але у них ненмає можливості поєднатись. Успадкована і нова інфраструктури мають різні протоколи, бренди та екосистему, які обмежують здатність корпорації швидко переходити на нову хмарну платформу. Наявність єдиної фабрики необхідна для виробництва, а також для спільного використання даних.

Взаємозв'язок між експлуотаційними технологіями (OT) та інформаційними технологіями (IT) є найбільшою перепоною, яку необхідно подолати. Являючись лідером в рішеннях Промисловості 4.0, Advantech спеціалізується на промисловій хмарі та хмарній платформі WISE-PaaS IIoT, а також на розробці пакетів готових рішеннь (SRP), які поєднують апаратне та програмне забезпечення в інтегровані промислові додатки. Advantech надає SRP для фабрик та виробничих підприємств, а також надає клієнтам можливість роботи одразу після підключення. Ці інструменти забезпечення надають платформу для багатьох з'єднаннь бездротових, стільникових та дротових технологій зі спеціальним програмним забезпеченням, яке доступне одразу після встановлення. Наші рішення - це простий та швидкий спосіб інтеграції послуг Інтернету речей та хмарних даних з будь-якою кількістю промислових пристроїв.

Трансформація корпоративних стратегій

Advantech запропонував 3 основних етапи стратегії у відповідь на розвиток IoT та Промисловість 4.0. На першому етапі Advantech звертається до вбудованих апаратних платформ і термінальних продуктів, що включають основну задачу сбору даних і перефирійних обчисленнь. Хмарна платформа WISE-PaaS IIoT та пакет готових рішеннь (SRP) лежать в основі зусилль Advantech на другому етапі розробки IoT. Завершуючим етапом є модель спільного створення Advantech для реалізації рішеннь хмарної платформи, які інтегрують додатки IoT з вертикальними галузевими партнерами.

Advantech находиться в процесі переходу від етапу 1 до етапу 1 стратегії розвитку IoT і переходить до етапу II бізнесу. Таким чином, хмарна платформа WISE-PaaS грає ключову роль для розвитку SRP. WISE-PaaS - це інтегрована платформа послуг IoT з повною архітектурою «від краю до хмари», що дозволяє розробникам SRP і системним інтеграторам легко і безпечно підключатися, управляти і асимілювати дані IoT в великих масштабах, а також обробляти і аналізувати / візуалізувати дані в реальному часі . Володіючи повним набором інструментів розробки, WISE-PaaS оптимізує розгортання IoT-рішень і дозволяє системним інтеграторам зосередитися на своїй галузі знань.

Ми даємо можливість спільного створення з системно-орієнтованими системними інтеграторами. Ми усвідомили необхідність в SRP і стали розвиватися завдяки швидким змінам в технології, щоб зміцнити партнерські відносини з інтеграторами, орієнтованими на предметну область, для створення інноваційних рішень спільної творчості в середовищі Промисловості 4.0 і майбутніх підприємствах IoT.

Справжній зв'язок з хмарою

Не всі послуги відмічені як «IoT» пов'язані з інтернетом і інтеграцією з рішеннями хмарної платформи. Завдяки істинному підключенню до хмари інтелектуальні фабрики можуть збирати дані і обмінюватися ними всередині корпорації для поліпшення аналітики та оптимізації машинного навчання. Хмарні рішення і рішення Промисловості 4.0 знаходяться в центрі розумних стратегій Advantech щодо забезпечення глобального зв'язку між машинами.

Функція роботи відразу після підключення легко під'єднує інтелектуальні фабрики до хмари, але найсерйознішою перешкодою є пошук підходящої хмарної платформи. Хмарна платформа WISE-PaaS від Advantech, призначена для розширення можливостей хмарних сервісів, забезпечує високонадійну багатокористувацьку архітектуру з автоматичним розширенням для створення високонадійній платформи даних для хмарних сервісів Advantech, орієнтованих на домен, або власних хмарних сервісів замовника. Advantech вже не просто виробник апаратного рішення. Ми усвідомлюємо як стрімко змінюється майбутнє в області IoT і хмарних обчислень і розробили програмно-апаратне рішення на платформі з архітектурою AI і IoT (AIoT), що переходить на хмарну архітектуру. Якщо вам потрібні прості API-інтерфейси, вже поставляються в комплекті з нашим обладнанням, або повні програмні і апаратні платформи, такі як наш SRP, щоб допомогти вам у вирішенні ваших проблем, повні рішення IoT можна знайти на нашому порталі програмного забезпечення і послуг WISE- PaaS.

Advantech полегшує підключення до хмари, де обладнання може швидко обмінюватися даними і публікувати їх. Ці дані збираються з різних датчиків обладнання і тригерів середовища і надійно відправляються через хмару. Аналітика даних життєво важлива для оптимізованої фабрики, а рішення Advantech надають аналітичні інструменти PLM і ERP. WISE-PaaS від Advantech використовує хмарні технології, віртуалізацію, гнучке масштабування і інфраструктуру даних, щоб полегшити обмін даними з усіма пристроями в корпорації. Це хмарне використання також забезпечує кращу аналітику, оскільки наші партнери можуть використовувати широкий спектр інтелектуальних і керованих даними додатків.

VIP-альянс WISE-PaaS та модель спільного створення - ключ до успіху IoT

Щоб допомогти партнерам вирішити проблеми з додатками IoT і вивести їх на ринок, Advantech використовує свій VIP-альянс WISE-PaaS для надання комплексних послуг з розгортання, включаючи інструменти розробки, професійних консультантів та служби технічної підтримки. VIP-члени WISE-PaaS з Advantech мають кілька ключових переваг. Ми пропонуємо консалтингові та навчальні послуги, щоб швидко почати роботу з технологією Промисловість 4.0, глобальний спільний маркетинг з провідними консультантами та співробітництво в області спільного процвітання екосистем. Системні інтегратори та розробники програмного забезпечення можуть приєднатися до партнерської програми, щоб отримати хмарні програмні рішення, які сприяють інноваціям для IoT. Співпраця з програмою Advantech WISE-PaaS допомагає нашим партнерам швидко розробляти і впроваджувати рішення Промисловості 4.0.

З основою близько 150 VIP-членів WISE-PaaS по всьому світу наша бізнес-модель спільного створення була впроваджена, щоб допомогти партнерам адаптуватися до завдань розгортання IoT. Advantech підпише контракти на спільне створення з системно-орієнтованими системними інтеграторами (DFSI), надаючи партнерам орієнтовані на домен рішення, що інтегрують програмне і апаратне забезпечення для спільного створення бізнес-можливостей і реалізації безпрограшного сценарію.

Ми плануємо налагодити ділові зв'язки з ще 20 партнерами DFSI в 2019 році, а потім проводити щорічне зростання на 20 таких фірм з 2020 року. Наша співпраця з партнерами по всьому світу дає клієнтам повне охоплення для всіх етапів будь-якого проекту IoT.

Спільне створення майбутнього Промисловості 4.0

Щоб перемістити гору, потрібна армія, тому Advantech співпрацює з партнерами в рамках своєї бізнес-моделі спільного створення, щоб змінити спосіб мислення нашої галузі. Наші партнери діляться ресурсами і працюють з фахівцем по ринку, щоб знайти те, що принесе найбільшу користь корпораціям. Щоб знайти саме передове і вигідне рішення для Промисловості 4.0, наші партнери і Advantech разом змінюють наші підходи, винаходи та інновації. Наше майбутнє вимірюється здатністю наших партнерів мріяти. За допомогою стратегій Advantech корпорація може просунутися в майбутнє і використовувати всю міць Промисловості 4.0.

Створення кращих рішень, допомога клієнтам в економії коштів та оптимізація інтелектуальних фабрик для побудови інтелектуального світу залишаться нашим головним пріоритетом. Ми з нетерпінням очікуємо проведення в найближчому майбутньому більше 60 партнерських конференцій по спільної творчості (CCPS) по всьому світу. Приєднуйтесь до Advantech і дізнайтеся більше про те, як стати VIP-членом, щоб дізнатися, як разом ми можемо співпрацювати і створювати SRP Промисловості 4.0, які перетворюють вашу екосистему в інтелектуальну фабрику з використанням архітектури AI, IoT і WISE-PaaS.