Проксис™ на конференції "СГЄ-2019"

Компанія Проксис™ візьме участь в конференції "СГЭ-2019" 

Новини >> Події >> 10.11.2019

Компанія ПРОКСИС ™ - надійний постачальник обладнання та рішень для систем промислової автоматизації, є активним учасником заходів присвячених темі автоматизаці в різноманітних сферах таких як энергетика, транспорт, машинобудування, сільське господарство.

На черговій конференції СГЭ-2019, ПРОКСИС™ презентує обладнання для побудови систем АСУ, АСУ ТП, моніторинга, диспетчеризації і телеуправління на основі сучасних бездротових технологій – WiFi, LTE/4G, NB-IoT, LoraWAN, LPWAN.

А також продемонстрирує готові хмарні рішення промислового інтернету речей з використанням бездротових перетворювачів електричних сигналів, а також вимірювачів електричної потужності, струму та вібрації.

Представлене обладнання та рішення використовуються в системах оцінки ефективності використання електричних машин та механізмів, проектах попереджувального обслуговування і енергетичного менеджменту підприємства.

Крім того представник компанії виступить з докладом на тему " Використання технології LoRaWAN для захисту об’єктів інфраструктури"

ПРОКСИС™ завжди крокує "у ногу з часом" і саме це є запорукою успішної роботи на ринку України!

Сторінка заходу у Фейсбук