Публікації

HITI Industrial Automation імпортує рішення WISE-PaaS для раціонального використання енергії

Враховуючи зростаючу стурбованість з приводу нестачі енергії в світі і руйнування навколишнього середовища, управління енергоспоживанням стало не тільки мірою реагування на надзвичайні ситуації при недостатньому енергопостачанні, але і важливим показником для економних підприємств, що прагнуть до невпинного розвитку та формування більш екологічного іміджу. VIP-партнер Advantech WISE-PaaS, компанія HITI Industrial Automation вибрала рішення WISE-PaaS (EMS) від Advantech для управління енергоспоживанням для задоволення потреб найбільших світових постачальників пластмасових і гумових матеріалів

Згідно «Плану дій з енергозбереження домашніх господарств і комерційних підприємств в Тайвані» в окрузі та місті, система управління енергоспоживанням є набором «програмних і апаратних систем, які вимірюють і аналізують споживання енергії та інтегрують інформацію для прийняття управлінських рішень, щоб допомогти користувачам досягти цілей з енергозбереження ». Крім підвищення енергоефективності та економії експлуатаційних витрат, системи енергоменеджменту також інтегрують існуючі системи, одночасно посилюючи загальне управління.

Taiwan Power у Тайвані, стягує плату з промислових споживачів електроенергії відповідно до контрактної потужності. Якщо кількість використаної електроенергії перевищує потужність контракту, користувачі будуть отримувати «додатковий платіж». Максимальна потреба користувача в електроенергії розраховується з середньої кількості, використаного за 15-хвилинні періоди, а потім порівнюється з контрактної потужністю. Централізований моніторинг і дистанційне керування енергоспоживанням, належний розподіл електроенергії для запобігання раптових стрибків енергоспоживання протягом певного періоду часу і недопуск значних перевитрат через енергоспоживання, що перевищує потужність за договором, є важливими проблемами для багатьох виробників. Разом вони підкреслюють важливість вирішення Advantech, які керують тим, заснованого на промислової платформі IoT WISE-PaaS.

Високоінтегроване рішення WISE-PaaS для додатків керванням енергоспоживанням

Зіткнувшись з найбільшими світовими постачальниками пластикових і гумових матеріалів, VIP-партнер Advantech, HITI Industrial Automation, вибрав рішення Advantech для управління енергоспоживанням WISE-PaaS (EMS). На їхньому заводі спочатку було чотири комплекти систем управління живленням. Системи були децентралізовані і не мали загального моніторингу та управління; що унеможливило негайно регулювати і розподіляти потужність. Таким чином, HITI використовувала рішення Advantech WISE-PaaS Energy Management Solution (EMS) для створення інтелектуальної платформи управління енергосистемою для станції. Платформа підтримувала до 200 протоколів зв'язку, в тому числі OPC UA, Modbus і BACnet, і забезпечувала підтримку вбудованого інтерфейсу зв'язку для всесвітньо відомих брендів, таких як ABB, Siemens, Mitsubishi, OMRON та Schneider, для інтеграції декількох існуючих систем на підприємстві і щоб домогтися централізованого моніторингу і управління живленням.

Екосистема WISE-PaaS надає відмінні рішення та великі ресурси

WISE-PaaS Energy Management Solution (EMS) - це попередньо сконфігурований, високоінтегрований програмний та апаратний продукт, який надає безліч корисних функцій, таких як - збір інформації про використання енергії, аналіз, інтеграція і візуалізація, а також оповіщення та автоматичний звіт. Крім управління енергоспоживанням цього проекту, корпоративна мета HITI полягає в наданні клієнтам повного спектра інтегрованих послуг. Ця мета також є головною рушійною силою для HITI, що став VIP-партнером Advantech WISE-PaaS. Завдяки рентабельним програмних і апаратних продуктів Advantech, різнобічної технічної підтримки і значним маркетинговим ресурсам, HITI продовжить співпрацю з Advantech в майбутньому для додатків IoT, таких як управління виробничими потужностями OEE, ситуаційні кімнати KPI, інтелектуальний моніторинг навколишнього середовища і підключення інтелектуальних пристроїв до хмари.

Системна архітектура рішення для керування енергоспоживанням від WISE-PaaS

ПопереднійЩо таке граничні обчислення? Чому границя має значення і куди вона прямує
НаступнийAdvantech запустила промислову хмарну платформу IIS для WISE-PaaS