Winmate презентує серію IP69K з нержавіючої сталі P з кабелепроводом і опцією встановки панельного ПК і дисплея

Ідеальний пристрій для роботи в суворих умовах  та з високими гігієнічними вимогами

Новини >> Новини >> 26.11.2019

Winmate, постачальник надійних вбудованих обчислювальних рішень преміум-класу для галузей, що працюють в самих складних умовах, запускає нову серію IP69K з нержавіючої сталі з кабельних магістралях. Ці водонепроникні пристрої, доступні у варіантах з панельним ПК і дисплеєм мають розміри екрана від 15 до 23,8 дюйма, сенсорний екран P-Cap, що забезпечує зручність роботи з декількома дотиками, і водонепроникний кабелепровід для додаткового захисту кабелю. Серія P з Conduit Pipe розроблена для того, щоб стати ідеальним терміналом для роботи в складних умовах, де потрібна відповідність безкомпромісним гігієнічним вимогам, наприклад, в харчовій, хімічній або фармацевтичної промисловості.

Особливості

Стійки до корозії корпус з нержавіючої сталі SUS304 з захистом IP69K від пилу і вологи
Складається з нержавіючої сталі SUS304, корпус IP69K повністю захищений від води, пилу і корозії, витримує часте промивання в тому числі і миючими засобами, також стійкий до високого тиску (до 30 бар) і високої температури (до 80 ° С).
Додатковий захист за допомогою кабелепровода
Виготовлений на замовлення водонепроникний кабелепровід попередньо встановлено, щоб забезпечити додатковий рівень захисту для периферійних кабелів, підключених до пристрою.
Вентиляційний клапан оптимізує безпеку в експлуатації
Доданий вентиляційний клапан поставляється з автоматичною механічною системою, яка діє як запобіжний пристрій, яке контролює і підтримує тиск без допомоги користувача, щоб уникнути проблем, пов'язаних з повітрям.
Досвід використання мультитач-пристрою
Завдяки технології P-Cap серія P забезпечує відмінну продуктивність навіть в екстремальних умовах, підтримуючи технологію мультитач і дозволяючи легко управляти нею.
Кілька варіантів монтажу
Серія P може похвалитися різноманітними варіантами монтажу, включаючи монтаж на панель, кріплення кріплення VESA, для установки в будь-яких промислових умовах.

Що стосується інших основних особливостей, то передня поверхня пристрою пласка, що значно спрощує чистку. Лінійка ПК серії P поставляється з високовиробничим процесором Intel® Core ™ i5-7200U Kaby Lake, це означає, що вни можуть легко обробляти мультимедійний контент. Бездротовий зв'язок не порушений завдяки підтримці Wi-Fi та Bluetooth для зв'язку в режимі реального часу та передачі даних. Серія IP69K із нержавіючої сталі P з кабелепроводом розроблена з урахуванням суворих вимог безпеки, що дозволяють відвищіти ефективнсть вашої промисловості.

Рекомендовані товари

Панельний ПК із нержавіючої сталі серії IP69K

Дисплей із нержавіючої сталі серії IP69K

15”/ 19”/ 21.5”/ 23.8”

15”/ 19”/ 21.5”/ 23.8”

Про Winmate

Компанія Winmate - постачальник надійних вбудованих обчислювальних рішеннь для галузей, що працюють в надскладних умовах. Заснована в 1996 році в Тайбеє, Тайвань, сьогодні компанія має офіси і сервісні центри по всьому світові. Winmate розробляє надійні обчислювальні рішення промислового рівня, які сприяють розвитку промислового Інтернету речей (IoT). Промисловий дисплей та панель ПК, ЧМИ, вбудовані системи, шлюзи IoT для надійних планшетів та портативних пристроїв для різноманітних галузей промисловості: від транспорта і логістики до морських та військових, залізнодорожних, нафтогазових, інтелектуальних мереж, охорони здоров'я та польових послуг.