Новини

UNO-420 є ідеальним рішенням для підключення застарілого обладнання до нових сітчастих мереж

Advantech оголосив про випуск свого шлюзу даних UNO-420, що працює на процесорі Intel® Atom ™ E3815 і оснащеного трьома налаштованим COM-портами, двома портами LAN (один PoE-In), вісьмома програмованими GPIO, одним HMDI і одним USB 3.0, UNO-420 являє собою ідеальне рішення для підключення застарілого обладнання до нових сітчастих мереж.

Термінал UNO-420 має компактный форм-фактор (125 x 125 x 50 мм / 4,92 x 4,92 x 1,97 дюйми) і підтримує широкий діапазон робочих температур (- 20 ~ 60 ° C / -4 ~ 140 ° F) для роботы в тяжкихх промислових умовах, а також в установках з обмеженим простором. Для забезпечення віддленого керування інфраструктурою UNO-420 підтримує різноманітні бездротові модулі Wi-Fi, Bluetooth, 3G, 4G / LTE та NB-IoT, які забезпечують передачу даних на великі відстані, бездротові оновлення (OTA) і комунікація в реальному часі. Враховуючи важливість кібербезпеки в умовах росту IoT, в термінал UNO-420 також вбудован модуль Trusted Platform Module (TPM) 2.0, що забезпечує безпеку операцій з хмарними даними. Крім того, на відміну від стандартних шлюзов даних, UNO-420 має конструкцію PoE-In, що дозволяє живити термінал через порт LAN - це зменшує кількість дротів і мінімізує загальні витрати на обслуговування.

Сумісний з різноманітними пристроями сбору даних

UNO-420 - це компактний шлюз даних, який може бути легко інтегрований з різним обладнанням і технікою. Надані інтерфейси введення / виводу, в тому числі: три настроюювані COM, дві LAN (один PoE-In), вісім програмованих GPIO, один HDMI і один USB 3.0, дозволяють збирати необроблені дані і передавати їх безпосередньо в хмару для подальшої візуалізації та аналізу. У поєднанні з додатковими бездротовими модулями Wi-Fi, BT, 3G, 4G / LTE і NB-IoT, які дозволяють керувати ним віддалено, UNO-420 забезпечує надійний, економічний і масштабований термінал для додатків інфраструктури.

Просте встановлення з живленням через Ethernet

UNO-420 розроблений з підтримкою функції PoE-In для забезпечення простоти встановлення в незручних або віддалених місцях. Це означає, що для передачі даних і доставки електроенергії буде використовуватися один кабель Ethernet. Кабелі Ethernet широко використовуються в існуючій інфраструктурі та значно дешевше, ніж кабелі з оптоволокна. Відповідно, шлюз Advantech UNO-420 з підтримкою PoE-In надає замовникам рішення, яке вимагає мінімальної проводки і є економічно ефективним для установки.

Програмнен забезпечення WISE-PaaS / EdgeLink спрощує програмування

Шлюз даних UNO420 також оснащений програмним забезпеченням Advantech WISE-PaaS / EdgeLink для перетворення протоколу, яке підтримує більше 200 промислових пристроїв, таких як ПЛК, віддалений ввод / вивід, вимірювачі потужності через промислові протоколи (наприклад, Modbus, OPC-US і MQTT) для включення збору даних із застарілих пристроїв. На додаток до спрощення інтеграції даних, WISE-PaaS / EdgeLink дозволяє користувачеві налаштовувати періоди збору даних для кожного вхідного інтерфейсу, зменшуючи обсяг даних, переданих і зберігаються в хмарі. Це в поєднанні з функціональністю plug-and-play програмного забезпечення значно скорочує обсяги програмування і спрощує розробку і розгортання додатків.

Ключові особливості:

  • Процесор Intel® Atom™ E3815 з 2 ГБ пам'яті DDR3L
  • Функція PoE - один кабель Ethernet для передачі даних і живлення
  • Налаштовувані RS-232/422/485 і 8 програмованих GPIO
  • Підтримка подвійного бездротового зв'язку для підключення Wi-Fi / BT / 3G / 4G / GPS
  • Оснащений TPM 2.0 для підвищення кібербезпеки
  • Поєднання Edge-to-cloud з програмним забезпеченням WISE-PaaS / EdgeLink
  • WISE-PaaS / EdgeLink підтримує більш ніж 200 підключеннь промислових пристроїв для сбору даних з застарілих пристроїв
ПопереднійWinmate презентує серію IP69K з нержавіючої сталі P з кабелепроводом і опцією встановки панельного ПК і дисплея
НаступнийНадкомпактний і потужний: Advantech IPC-220/240