Новини

Advantech запускає новий пограничний безвентиляторний шлюз початкового рівня UNO-247 для ІТ-додатків.

Advantech презентує UNO-247 - безвентиляторний пограничний шлюз IoT початкового рівня, призначений для додатків інформаційних технологій (ІТ). UNO-247, оснащений процесором Intel® Celeron J3455, комплексними портами вводу/виводу та дисплеями VGA і HDMI, розроблений для забезпечення високопродуктивних обчисленнь за конкурентною ціною. 4 порти USB, 2 порти GigaLAN, 4 порти RS-232 і 2 порта RS-485 забезпечують гнучке налаштування і просте розгортання для різноманітних галузей. Конструкція без вентилятора зменшує накопичення пилу та сторонніх забрудненнь в жорстких умовах, а різьбове гніздо постійного струму забезпечує блокування для попередження непередбачуваних відключеннь або перебоїв живлення. Загалом, UNO-247 є надійним рішенням, яке можливо налаштувати у відповідності до конкретних додатків, таких як автоматизація виробництва і моніторинг навколишнього середовища.

Оптимізований форм-фактор для легкого збирання та зручного обслуговування.

UNO-247 від Advantech - це компактна платформа, що забезпечує зручну установку з потенціалом інтеграції. Увесь форм-фактор був оптимізований для економії внутрішнього простору, збільшеного середнього часу до відмови (MTBF), більш надійної передачі сигналів та більш високої стійкості до ударів і вібрації. Крім того, щоб скоротити час простою системи та забезпечити зручне обслуговування, був покращений механічний дизайн платформи, що дозволяє встановлювати / змінювати пам'ять без розбирання всього корпусу.
Безвентиляторна платформа із роз'ємом постійного струму що закривається для промислового середовища UNO-247 відрізняється безвентиляторной конструкцією, яка зменшує накопичення пилу і сторонніх забрудененнь, що робить його корисним для роботи в важких промислових умовах. Для попередження раптових відключеннь або переривань живлення адаптер живлення UNO-247 оснащений різьбовим роз'ємом постійного струму, який дозволяє фіксувати роз'єм на місці, що забезпечує стабільне і надійне електричне живлення.

Економічно ефективне програмне рішення з комплексним вводом/виводом.

Працює на процесорі Intel® Celeron J3455, оснащений 4 портами USB, 2 портами GigaLAN, 4 портами RS-232 і 2 портами RS-485, а також 1 портом VGA та 1 портом HDMI, UNO-247 забезпечує повний ввод / вивід, щоб збільшити спект застосуваннь. Крім того, UNO-247 підтримує операційні системи Windows 10 LTSC і Linux та може бути оснащений програмним рішенням Advantech WISE-PaaS / DeviceOn для забезпечення віддаленого моніторингу і керування. Широкі можливості системи та програмний дизайн роблять UNO-247 економічним інтелектуальним пограничним шлюзом, ідеальним для різноманітних операцій IoT.

Ключові особливості

  • Процесор Intel® Celeron® J3455
  • Надійна система з високою стабільністю
  • 2 x GbE, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 4 x RS-232, 2 x RS485, 1 x HDMI, 1 x VGA
  • Компактний форм-фактор з безвентиляторним дизайном
  • Гумова заглушка для кріплення на стойку і додатковий комплект для монтажу на DIN-рейку
  • Опціональний зв'язок 3G / GPS / GPRS / Wi-Fi
  • Різьбовий роз'єм постійного струму для стабільного з'єднання
  • Оптимізований дизайн для легкого вставноелння оперативної пам'яті
ПопереднійНадкомпактний і потужний: Advantech IPC-220/240
НаступнийСпільне створення екосистеми IIoT