Спільне створення екосистеми IIoT

  Бізнес і цифрова трансформація

Новини >> Новини >> 23.01.2020

Всесвітня партнерська конференція Advantech Industrial-IoT

Advantech, світовий лідер в області IoT, сьогодні проводить дводенну Всесвітню конференцію партнерів з промислового IoT (IIoT WPC) в IoT Campus в Лінту. Це перша великомаштабна партнерська конференція з часів саміту співпраці IoT, що пройшла в Сучжоу минулого року. В цьому році Advantech ділиться своїми думками і поглядами на те, як протистояти викликам промислового IoT (IIoT) в майбутньому за допомогою теми «Керування цифровими перетвореннями в промисловості IoT». Кріме того, Advantech запросила д-ра Дипу Талу, віце-президента і генерального директора з інтелектуальних машин NVIDIA; та Еріка Йозефсона, віце-президента та главу департамента передових технологій Ericsson, щоб поділитися своїми поглядами щодо AI, 5G і Edge Computing.

Advantech розробила платформу промислових додатків для рішення проблеми протистояння дилемі фрагментаціх в прикладному просторі IIoT. Завдяки використанню функцій платформи WISE-PaaS IIoT, Advantech надає мікросервіси, які дозволяють партнерам DFSI (Domain-Focused Solution Integrator) мати легкий доступ до усіх функціональних модулів, щоб вони могли співпрацювати з Advantech і розробляти комплексні промислові рішення. За словами Лінди Цай, президента бізнес-групи IIoT, Advantech, «Для прискорення процесу рішення дилеми фрагментації і реалізації мети спільного створення стратегії для бізнес-групи Advantech IIoT в 2020 році мається три основних напрямки: налагодити зв'язок з провідними тенденціями, націленими на цільові промислові ринки; вдосконалення впровадження та експлуатації WISE-PaaS Marketplace 2.0, а також зміцнення партнерських стосунків і обміну ідеями».

Просування технології продукта, щою поєднатись з провідними тенденціями, які націлені на цільові промыслові ринки.

  • Advantech IIoT, призначений для конкретних галузей IIoT, таких як інфраструктура Промисловості 4.0, інтелектуальне виробництво, моніторинг середовища трафіку та енергоспоживання, пропонує цілий ряд продуктів від хмари до хмари з передовими технологіями, від 5G до додатків AI. Мета полягає у тому, щоб забезпечити оптимальну підтримку бізнесу для цифрової трансформації, що відповідає тенденціям розвитку.

  • Вдосконалення впровадження та експлуатації WISE-PaaS Marketplace 2.0. WISE-PaaS Marketplace 2.0 - це торгівельна платформа для рішеннь IIoT, що надає клієнтам послуги підписки на промислові додатки (I.App). Платформа запрошує своїх партнерів запускати свої рішення через платформу. Користувачі можуть підписатись на Edge.SRP, General I.App, Domain I.App, модулі AI, а також на консультаційні послуги і послуги навчання, що надають Advantech і партнери на WISE-PaaS Marketplace 2.0.

  • Зміцнення партнерських стосунків і обмін ідеями спільної творчості. Заглибити зв'язки і відносини з партнерами, системними інтеграторами і DFSI, щоб побудувати майбутнє співіснування в якості партнерів шляхом обмінц ідеями і спільної творчості.

Прориви та зріст в розвитку ключових технологій - промисловий ШІ, інтелектуальні граничні обчислення і промислові комунікації

На WPC Advantech не тільки поділиться стратегією розвитку і напрямком діяльності IIoT Business Group, але і продемонструє досягнення і зріст в розвитку технологій в різноманітних ключових секторах, таких як інфраструктура Промисловості 4.0, інтелектуальне виробництво, моніторинг дорожнього середовища та енергія. Серед них також будуть представлені комплексні рішення в області промислового ІІ та ексклюзивне спільне навчання, а також розгортання в промислових умовах між Advantech та його партнерами, покликані допомогти клієнтам швидко і точно створювати моделі ШІ. Також буде представлено нове інтелектуальне програмне забезпечення серії XNavi для перевірки машиного зору, відстежування виробництва, моніторинга обладнання та прогнозного технічного обслуговування, а також акцент на перемикачах чутливої до часу мережі (TSN). Ці пристрої значно скоротять затримки передачі даних та покращать швидкість відгуку мережі.

Advantech та партнери тісно співпрацюють в створенні домено-орієнтованих додатків за допомогою WISE-PaaS

Дивлячись на усіпх саміту співробітників IoT в Сучжоу минулого року, Advantech запросила 16 партнерів, щоб продемонструвати свої рішення , які вони створили спільно з Advantech за останні роки. Були представлені рішення в області друкованих плат мережевого обладнання, інтелектуальне керування спільнотою, інтелектуальний моніторинг енергоспоживання, моніторинг навколишнього середовища в промисловій зоні, оцифровка різноманітного обладнання та керування цифровими активами. Всі вони засновані на WISE-PaaS і оснащені інтелектуальними шлюзами абс високопродуктивними периферійними обчислювальними платформами.

Лінда Цай додала: «Advantech використовує конференцію, чтобы стимулювати і підтримувати зростання рішеннь в галузі штучного інтелекту та IIoT. Крім того, для створення майбутньої екосистеми для партнерів IIoT і подальшого розширення провідних позицій Advantech на світовому ринку IIoT ». Цього року в Advantech IIoT WPC беруть участь більше 400 клієнтів і партнерів з 40 стран світу, і ббільш ніж 40 стендів, що презентують новітні рішення IIoT, в тому числі 16 рішеннь, спільно створених Advantech та партнерами.