Новини

Advantech об'являє про випуск своїх новітніх бездротових сенсорних вузлів IoT LPWAN

Advantech, світовий лідер в області сенсорних технологій IoT і вбудованих обчисленнь, повідомив про випуск нового бездротового компактного автономного сенсорного вузла IoT LPWAN: вузол WISE-2210 CT та бездротовий датчик вузла WISE -2211. Використовуючи найновіші глобальні мережі з низьким енергоспоживанням (LPWAN), ці останні версії серії віддалених датчиків WISE пропонують як бездротову передачу даних на великі відстані, так і низьке енергоспоживання, яке ідеально підходить для управління енергоспоживанням, вимірювання потужності і аналіза продуктивності обладнання.

Підключння LPWAN та автономна електрика без додаткової проводки

Для великомасштабних середовищ, таких як фабрики, склади та важка промисловість, WISE-2210 та WISE-2211 підтримують електрику з автономним живленням і бездротову мережу LPWAN з дальністю передачі до 500 метрів; пропонуючи чудове покриття і менші завади сигнолу у порівнянні з 2,4 ГГц, без складного зв'язку і електропроводки. Серія відрізняється різноманітними можливостіми збору даних: WISE-2210 виконує дистанційний моніторинг струму живлення машини, а WISE-2211 збирає відповідні данні, такі як температура, вологість та рівні тиску води.

Повна інтеграція TС для простого вимірювання рівней потужності струму

Вузол WISE-2210 пропонує повну пряму інтеграцію з трансформаторами струму (TС); дозволяє вимірювати рівень струму мотужності машини без особливих зусилль. Розгортаючи допоміжний TС Advantech, користувачі можуть значно покращіти керування енергоспоживанням і краще аналізувати продуктивність критично важливого обладнання.

Комплексне рішення від пристрою до хмари

WISE-2210/2211 працює разом з WISE-4210-AP для комплексного рішення від пристрою до хмари. Завдяки підтримці протоколів веб-API Modbus, MQTT і RESTful стало простіше та швидше оновлювати відповідні дані у базі даних, SCADA чи хмарі, одночасно скорочуючи інвестиції в робочу силу. Передача даних з вузла WISE 2210/2211 на WISE-4210-AP дозволяє одночасно керувати до 64 вузлами, що значно спрощує керування ключовою інфраструктурою, та мінімізує місце для встановленн.

ПопереднійСпільне створення екосистеми IIoT
НаступнийНовий UTC-520