Публікації

Модулі віддаленого вводу / виводу та бездротового контролю

WISE-4000 від Advantech - це прямий хмарний доступ без шлюзу та комунікаційного пристрою. Рішення «пристрій-хмара» дозволяє периферійним пристроям напряму передавати дані на хмарні платформи. В серії бездротових сенсорних вузлів (WSN) WISE-4000 використовуються технології Wi-Fi, стільниковго зв'язку та глобальної мережі з низьким енергоспоживанням (LPWAN) для забезпечення інтегрованих в сенсори вузлів (серії WISE-4200), вузлів з класом захисту IP65 (захист від проникнення, серія WISE-4400) і вузлів з сонячною перезарядкою (серія WISE-4600).

Вузли бездротових датчиків WISE-4000 оснащені системою збору даних, бездротової передачі і різноманітними варіантами вхідної напруги, що створені для промислових і зовнішніх застосуваннь, таких як фабрики, центри обробки даних, підприємства харчової промисловості, інтелектуальна міська інфраструктура, сільсько-господарське обладнання для зрошення та оновлювальні джерела енергії.

Серія WISE-4000 (Детально про продукти)

Особливості продукту ( основні технології)

Від "границі" до Хмари

Серія WISE-4000 підтримує декілька протоколів зв'язку IoT, таких як MQTT, CoAP чи RESTful API для використання в інтернеті; дозволяє передавати дані датчика безпосередньо в хмару, щоб знизити витрати на будівництво системи для окремих об'єктів.

Локальне сховище даних

  • Зниження часу зв'язку та пропускної здатності

Функція Plug-and-Play

  • Усуває трудомістку конфігурацію

Відновлення точки зупину

  • Забезпечує зв'язок і зберігання даних

Керування "границею" з інтеграцієй у Хмару

Статус в реальному часі

  • Підключення до хмари забезпечує автоматичний моніторинг стану обладнання в режимі реального часу.

Віддалене управління

  • Централізоване управління інформацією про навколишнє середовищє і обладнання на віддалених об'єктах через хмарну платформу

Прогнозне обслуговування

  • Інструменти прогнозування продуктивності на хмарній платформі допомогають виявляти проблеми на ранніх етапах

Бездротовий зв'язок

Досягнення в області Інтернету речей призвели до розробки багатьох бездротових технологій, які можуть бути реалізовані в різноманітних апаратних продуктах. WISE-4000 використовує WiFi, NB1, M1 і LoRa / LoRaWAN для задоволення конкретних вимог бездротового зв'язку.

Архітектура бездротового Ethernet

  • Найпростійший інтерфейс для додатків IoT: проста інтеграція з вже існуючими даними та / або веб-серверами

LPWAN архітектура

  • Додатки, що потребують передачі великого обсягу даних на великі відстані із довгим терміном автономної роботи, мінімальними затратами і низьким рівнем завад

Варіанти монтажу

ПопереднійМодель спільного творення (співпраці) і завершена екосистема IoT
НаступнийAdvantech висвітлює тему управління даними і пристроями