Високопродуктивна система Vecow SPC-5600 популярна у Японії

Новини >> Новини >> 17.04.2020

Vecow Co., Ltd., команда світових експертів з області вбудованих технологій, з гордістю повідомляє, що наша високопродуктивна безвентиляторна система серії SPC-5600 успішно працює на японському ринку і буде включена в управління робототехнікою 3D-бачення в Японії.

Серія SPC-5600 оснащена новітнім процесором Intel® 9-го і 8-го покоління і працює на чипсеті Intel® H310, що забезпечує підвищення продуктивності на 10% у порівнянні з попередньою платформою Intel® Kaby Lake. Крім того присутній безвентиляторний дизайн, діапазон робочих температур від -20 ° до 60 ° C, також SPC-5600 компактний та міцний. Наявність до двох дисплеїв (2 DisplayPort та 1 інтерфейс DVI), бездротового зв'язку (WiFi / 4G / 3G / LTE / GPRS / UMTS) і різномантіних варіантів розширення PCIe / USB / SIM-карти / mSATA - все це дозволяє серії SPC-5600 відповідати вимогам до додатків машинного зору.

"SPC-5600 є дуже унікальною і компактною системою з продуктов Vecow, вона доступна з двома типами вхідної напруги: постійна напруга 9В-36В та 12В, ми розраховуємо розширити нашу продукцію в різні галузі промисловості та вивчаємо нові додатки", - сказав Джей Сяо, директор з продажів АТЭС Vecow, відділ продажу та маркетингу Vecow. "Мы працюємо над проектами в області машинного зору разом із нашими глобальними партнерами з інтелектуального виробництва, автомобільних обчисленнь і автономних мобільних роботів".

Про Vecow

Vecow - це команда експертів із впровадження вбудованих технологій, яка займається розробкою, виробництвом і продажем комп'ютерних продуктів промислового рівня. Vecow пропонує готові системи логічного виводу, обчислювальні системи штучного інтелекту, вбудовані системи без вентиляторів, міцні та надійні транспортні обчислювальні системи, одноплатні комп'ютери, мультисенсорні комп'ютери / дисплеї, плати відеозахоплення, вбудовані периферійні пристрої, а також послуги з проектування та виробництва для автономних машин, роботизованого управління, рухомого складу, суспільного та транспортного відеоспостереження, розумної автоматизації, глибокого навчання і будь-яких інших додатків AIoT / Industry 4.0.