Новини

Advantech презентує нову лінію продуктів

Компанія Advantech, провідний постачальник промислових обчислювальних платформ, рада повідомити про нову серію продукції людино-машинних інтерфейсів (HMI) з нержавіючої сталі SPC-500, призначених для додатків із суворими вимогами до безпеки та гігієни.

В таких галузях, як виробництво продуктів харчування і напоїв, фармацевтика та упаковка, все обладнаяння має відповідати суворим вимогам гігієни, робастності і надійності. Серія SPC-500 Advantech розроблена з урахуванням цих вимог і витримує експлуатацію у важких промислових умовах. Працюють SPC-500 на процесорі Intel® Core™ i3-6100U, оформлені у герметичний корпус з нержавіючої сталі марки SUS304L, яка стійка до окислення, корозії та бактерій і дозволяє проводити чистку з використанням жорстких миючих засобів. Рейтинг IP69K забезпечує повний захист від попадання пилу та води (навіть за високих температур та таску), що дуже важливо для застосуваннь, що потребують регулярної дезинфекції. Скляна панель має захист від розтріскування у відповідності до IK08 на випадок зовнішнього впливу - це виключає можливість забруднення харчових продуктів чи загрози безпеки, викликаної розбитим склом.

Більш того, SPC-500 відповідає стандартам безпеки та гігієни DIN EN 1672-2, що робить їх ідеальними для комерційної та промислової обробки харчової продукції. Що стосується монтажу, то за допомогою кріплення VESA, панелі SPC-500 можна швидко та надійно встановити на будь-яку систему кріплення чи стійку.

Корпус із нержавіючої сталі марки SUS 304L з класом захисту IP69K

SPC-500 укладені в герметичний корпус з нержавіючої сталі марки SUS304L, стійкої до окислення, корозії і бактерій та дозволяє проводити дезинфекцію з використанням агресивних миючих засобів. Ступінь захисту IP69K забезпечує захист від проникнення пилу та вологи (навіть за умов високої температури та тиску), що дозволяє системі витрмувати регулярне чищення. Конструкція з нахиленою рамою сприяє скочуванню рідини, а гладка оброблена поверхня зменшує прилипання бактерій, а також накопичення пилу та вологи.

Інтегрований елемент компенсації тиску

Для додаткового захисту від корозії і відмов обладнаяння панелі SPC-500 оснащені елементом компенсації тиску, який врівноважує коливання тиску між корпусом і навколишнім середовищем через зміни температури повітряного потоку. Елемент компенсації тиску забезпечує захист IP68 / 69K від проникнення пару та забрудненнь і забезпечує надійність підчас роботи обладнання.

Відповідає стандартам EHEDG і DIN EN 1672-2 для харчової промисловості

У відповідності до рекомендацій Європейської групи з гігієнічного інжинирингу і дизайну (EHEDG) за гігієнічним дизайном і стандартами DIN EN 1672-2 для обладнання для харчової промисловості, інтерфейси SPC-500 виготовляються з використанням спеціально розроблених гвинтів, які є стійкими до накопичення залишків, щоб попередити мікробне забруднення при переробці харчових продуктів.

Ключові особливості:

  • Процесор Intel® Core™ 6 покоління
  • Рейтинг захисту IP69K від проникнення води та пилу
  • Корпус з нержавіючої сталі 304L
  • Широкий діапазон робочих температур (0 ~ 50 °C/32 ~ 122 °F)
  • Мультисенсорне управління PCAP

IP69K панельний ПК SPC-515

ПопереднійВисокопродуктивна система Vecow SPC-5600 популярна у Японії
НаступнийAdvantech представляє AMAX-5000 EtherCAT Slice I/O і контролер для створення компактного і більш швидкого промислового обладнання з модульним вводом/виводом