Новини

Advantech презентує новий товар

Через стрімкий розвиток Промислового Інтернету речей (IIoT) виробники обладнання все більше вимагають мініатюризації, цифрової інтеграції і хмарного зберігання даних. Тим не менш існуючі вбудовані системи, промислові і одноплатні ПК, що є ядром управління промислового обладнання, часто не відповідають цим вимогам: вони занадто великі, складні для інтеграції, обмежені в своїх специфікаціях і важко масштабуються. Для рішення цих проблем Advantech презентує серію AMAX-5000 EtherCAT Slice I/O і контролер, розроблені з найменшим програмованим контролером автоматизації (PAC) в класі Core i, модульним вводом/виводом і інтерфейсом PCIe. Це останнє доповнення до серії AMAX надає користувачам рішення, яке легко інтегрується і довільно масштабується. За допомогою цієї серії виробники обладнання можуть легко налаштувати модулі вводу/виводу EtherCAT для виконання таких задач, як збір даних, виявлення та керування апаратом. Коли справа доходить до інтеграції, виробники також виграють від інтеграції хмарної платформи та IT/OT з відкритою архітектурою PAC.

AMAX-5000 - це революційний контролер компактного розміру, із високою швидкістю обробки, гнучким розширенням і високим ступенем інтеграції. Ця серія пропонує вражаючий набір функцій: вбудований контролер AMAX-5580, модуль вводу/виводу EtherCAT серії AMAX-50xx і модуль PCIe серії AMAX-54xx.

AMAX-5580 оздоблений найменшим (але при цьому швидким) в галузі контролером на відкритій платформі. Його компактний розмір (Ш13,9 х В10 х D8 см), оснащений вбудованим процесором Intel Core i 6-го покоління, економить місце і забезпечує оптимальну продуктивність обчисленнь. AMAX-5580 також підтримує потужне програмне забезпечення CODESYS, яке виробники промислового обладнання можуть використовувати для розробки і тестування програм. Він забезпечує інтерфейс подвійного дисплея VGA та HDMI для полегшення візуалізації стану обладнання. Стандартний монтаж на DIN-рейку усуває необхідність в додатковому свердлінні і гвинтах для кріплення контролера, забезпечуючи зручність та простоту використання для встановлення і обслуговування системи.

Контролер AMAX-5580 оснащений стандартними комуникаційними інтерфейсами PCI Express і EtherCAT на лівому та правому боках, так що користувачі можуть обирати комунікаційні модулі і модулі вводу/виводу у відповідності до своїх конкретних вимог застосування. Включення високошвидкісного інтерфейса PCIe, а також інтерфейса EtherCAT, який підтримує швидкість передачі до 100 Мбіт/с, підвищує продуктивність AMAX-5580 для великомашстабної передачі і обробки даних.

Серія AMAX-5000 є основною платформою для інтеграції програмного і апаратного забезпечення Edge SRP від Advantech. Він може інтегруватись зі стороннім програмним забезпеченням, що полегшує виробникам промислового обладнання розробку інтелектуальних додатків IIoT. При інтеграції машинного зору і керування машиною користувачі можуть встановити програмне забезпечення для розпізнавання зображеннь на AMAX-5580, підключити модуль USB 3.0 чи PoE для підключення промислової камери зліва і з'єднати його з модулем вводу/виводуу EtherCAT з правого боку для керування роботизованою рукою. Для додатків з технічного обслуговування обладнання після конфігурування програмного забезпечення, збору і аналізу на AMAX-5580, модуль вводу/виводу EtherCAT дозволяє операторам швидко збирати дані з правого боку і отримувати інформацію про діагностику і статус обладнання. Додавання модулю зберігання даних і модулю бездротової мережі зліва дозволяє локально зберігати великий об'єм даних і завантажувати важливі дані в хмару для виконання профілактичного обслуговування на машині.

Advantech розуміє необхідність розміру, швидкості, розширинні вводу/виводу і інтеграції програмного і апаратного забезпечення при розробці іноваційних додатків для промислового обладнання. Революційна серія Advantech AMAX-5000, з її компактними розмірами, високою швидкістю обробки, гнучкістю розширення і високим ступенем інтеграції, допомогає долати безліч проблем. Гнучка комбінація новітнього вбудованого контролера AMAX-5580 IIoT з модулем вводу/виводу EtherCAT і модулем PCIe пропонує потужний інструмент для реалізації інтелектуальних промислових додатків 4.0. Advantech презентує відповідні продукти в майбутньому.

ПопереднійНова серія міцних HMI SPC-500 для суворих вимог гігієни
НаступнийAdvantech випускає безвентиляторний EPC-C301 для систем машинного зору