Новини

ПРОКСИС™ представляє новий бренд DURABOOK

Про DURABOOK

DURABOOK - центральний бренд тайваньської корпорації Twinhead. У 2000 році компанія випустила свій перший захищений ноутбук, а у 2002 вивела бренд DURABOOK на ринок. Продуктова лінійка отримала швидке розширення, відповідаючи на користувацький попит в найрізноманітніших сегментах, вимогливих до рівня захисту мобільних пристроїв. До 2018 року DURABOOK вдалося сформувати клієнтську базу світового масштабу, в тому числі збройні сили США, охоронні підприємства, що проводять оперативну польову діяльність, а також компанії нафтогазового сектора, логістики, охорони здоров'я, ЖКГ і автомобілебудування.

З моменту свого заснування в 1984 році Twinhead International Corporation, наразі відома в Тайвані компанія, понад 35 років є великим постачальником обчислювальних пристроїв і займається розробкою продуктів і рішень для комп'ютерної індустрії.

Завдяки інноваціям, потужним інженерним можливостям, суворому контролю якості продукції й безкомпромісному клієнтоорієнтованому сервісу, бізнес Twinhead охоплює мобільні системи, тактичні рішення, периферійні пристрої, промислові комп'ютери та дисплеї.

Чому DURABOOK:

Ультрасучасні технології

DURABOOK пропонує процесор Intel® останнього покоління, які мають відмінну продуктивність і візуалізацію в компактній формі. Крім того, можливість високошвидкісної передачі даних та новітні технології Intel® Dual Band Wireless та Bluetooth® V5.0 означає безперебійну та безперервну обробку даних в будь-який час.

Компактний дизайн для будь-яких цілей

DURABOOK пропонує компактний дизайн і багатий набір вбудованих можливостей підключення, щоб максимально підвищити ефективність роботи в екстремальних умовах. DURABOOK переосмислює, яким має бути захищений мобільний пристрій і робить свої продукти найтоншими та найлегшими у своєму класі.

DynaVue® - Короткий огляд деталей

Запатентована DURABOOK технологія DynaVue® забезпечує найвищий коефіцієнт контрастності, який допомагає знешкодити внутрішні відбивання, покращуючи чіткість перегляду навіть під різними кутами, а також при яскравому сонячному світлі чи в умовах низької освітленості.
Ємнісна мультисенсорна панель з 10 точками дотику має чотири режими (рукавиця, стилус, вода, палець), оптимізуючи використання пристрою як всередині, так і назовні приміщень.

Спроектований для будь-яких середовищ

Завдяки неуразливій механічній конструкції і кропіткому вибору компонентів продукти ідеально адаптуються до будь-яких умов. Продукція DURABOOK сертифікована за стандартами MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, ANSI 12.12.01 C1D2 і має клас захисту IP, забезпечуючи захист від ударів, падінь і вібрації, а також здатність працювати в широкому діапазоні температур, що робить його більш міцним, ніж коли-небудь.

Необмежена адаптація

Продукти DURABOOK мають модульну конструкцію, що дозволяє легко додавати нові функції. Для більш осяжних індивідуальних продуктів надається широкий вибір дизайнерських рішень. Від плат, дисплеїв до шасі - можливе швидке і економічне проектування конструкції відповідно до потреб клієнтів.

Швидке і надійне обслуговування

Компанія прагне до відмінного обслуговування, пропонуючи швидкі строки постачання, гнучкі послуги з налаштування і повний гарантійний пакет для забезпечення задоволеності користувачів. Існує декілька гарантійних пакетів для різноманітних рівнів покриття, що забезпечують доступне післяпродажне обслуговування, на яке ви можете покластися.

Відповідність до TAA

Продукція DURABOOK виробляється в Тайвані, щоб гарантувати найкращу якість і відповідати вимогам Закону про торгові угоди (TAA).

Захищені планшети DURABOOK:

11.6” компактний багатофункціональний захищений планшет з процесором Intel® 10-го покоління U11I

11,6″ міцний планшет R11 / R11L із захистом IP65 і MIL STD-461F

Міцні ноутбуки DURABOOK:

Захищений 14” ноутбук з роздільною здатністю Full HD Z14I на процесорі Intel® Core™ 8-го покоління IP65

Високопродуктивний міцний ноутбук S14I на Intel® 8-го покоління і графічному процесорі Intel® UHD 620

ПопереднійAdvantech випускає безвентиляторний EPC-C301 для систем машинного зору
НаступнийAdvantech запускає нову серію панельних комп'ютерів з інтегрованими кнопками і захистом IP66