Новини

Презентація нової серії продукції для HMI

Серія SPC-800 оснащена вбудованим кроншейном для кріплення і регульованим подовжувачем для полегшення різноманітних додатків візуалізації і управління. Ступінь захисту IP66 і сертифікат IEC 61131-2 / 61010 підтверджують надійність системи і її пристосованість для роботи в широкому діапазоні складних промислових умов. Блок розширення підтримує великий спектр додаткових периферійних пристроїв і елементів управління, таких як зчитувач RFID, клавішні перемикачі, світлодіодні індикатори, кнопки управління і аварійної зупинки. Це дозволяє гнучко налаштовувати систему і розширювати функціональні можливості для конкретних вимог використання. Вбудований монтажний кронштейн підтримує як підвісний, так і постаментний монтаж, що забезпечує оптимальне розташування та ергономічне управління. Доступний у форм-факторі 15” (SPC-815) чи 21” (SPC-821). Ультратонка (передня панель завширшки 25 мм), легка конструкція із засувною фіксацією дозволяє легко встановлювати панель навіть одноосібно.

Ступінь захисту IP66 - запорука надійної роботи

Захист IP66 від пилу і води забезпечує надійну роботу в суворих промислових умовах. Більш того, конструкція без силікону попереджує негативний вплив забруднення силіконом на різноманітні процеси збірки, в тому числі пайку, склеювання, покриття і з'єднання дротів, тим самим забезпечуючи найвищий рівень безпеки. Крім того, отримання сертифікату IEC 61131-2 / 61010 додатково підтверджує безпеку і надійність системи для додатків промислового управління.

Налаштовуваний блок розширення з інтегрованими елементами управління

Завдяки інтеграції налаштовуваного модуля розширення, системні функції можна гнучко налаштовувати у відповідності до вимог конкретного додатку, пропонуючи безкінечні варіації можливих конфігурацій. Блок розширення підтримує широкий спектр додаткових периферійних пристроїв і елементів управління, таких як зчитувач RFID / NFC, клавішні перемикачі, світлодіодні індикатори, кнопки керування і аварійної зупинки. Крім того, блок розширення розроблений для сумісності із компонентами управління марки RAFI, і всі дроти інтегровані через внутрішній концентратор.

Гнучкі можливості монтажу поза шафою

Серія SPC-800 оснащена опорним кронштейном для кріплення, що дозволяє кріпити систему поза шафою управління. Дроти прокладені через поворотний важіль до зони проводки вводу/виводу, доступ до якої можна отримати, не знімаючи пристрою. Це не тільки забезпечує легкий доступ до блоку живлення, портам Ethernet та USB, але також дозволяє використовувати стандартні роз'єми. Такий кронштейн підтримує підвісні системи CP 40 (Rittal) та CS-480 (Bernstein) для підвісного і постаментного монтажу, забезпечуючи оптимальне розташування та ергономічне управління.

Ключові особливості:

  • Процесор Intel® Core™ i3-6100U 2,3 ГГц (двоядерний)
  • Всебічний захист класу IP66 від води та пилу
  • Блок розширення, підтримує кнопки RAFI серії FS22 +
  • Корпус без силікону
  • Підтримує стандарти системи несучих важелів CP 40 (Rittal) і CS-480 (Bernstein)
  • USB-порт на передній панелі і кнопка скидання для зручного доступу і обслуговування
  • Мультитач управління PCAP
ПопереднійDURABOOK: комп'ютери підвищеної міцності
НаступнийПанельні ПК та дисплеї від Winmate схвалені DNV!