Новини

Початок нового співробітництва

Про Cincoze

Cincoze - професійний виробник вбудованих систем. Проектує, виробляє та продає захищені безвентиляторні комп'ютери, промислові панельні ПК, монітори та захищені комп'ютером з графічним процесором для вимогливих промислових додатків. Використовуючи новітні інноваційні технології та орієнтуючись на клієнта, Cincoze пропонує рішення для продуктів, які легко інтегруються в додатки клієнтів від автоматизації виробництва, машин, машинного зору, робототехніки, бортових обчислень, інтелектуального транспорту до безпеки та відеоспостереження.

Нова співпраця

Cincoze нещодавно оголосили про підписання угоди про співпрацю з ПРОКСИС™, відомим дистриб'ютором систем автоматизації в Україні. Щоб розширити український ринок і надати більш широкий вибір продукції, ПРОКСИС™ представить повний спектр продуктів Cincoze, в тому числі надійні безвентиляторні комп'ютери, промислові панельні ПК, сенсорні панелі та комп'ютери із вбудованими графічними процесорами.

ПРОКСИС™ має довгу 17-річну історію роботи в галузі промислового виробництва, добре відомий в Україні професійною командою технічної підтримки і відмінною логістикою.

Є ціла низка професійних, гнучких і різноманітних вбудованих продуктів Cincoze незамінних для граничних обчислень (DIAMOND SERIES) при розробці рішень Industry 4.0, рішень HMI для обладнання (CRYSTAL SERIES) або вбудованих комп'ютерів з графічними процесорами (GOLD SERIES) для додатків "машинного зору".

Це союз дозволить використовувати сильні сторони один одного, щоб презентувати більше різноманітних можливостей для українського ринку автоматизації.

«Завдяки глибокому впливу і великій сервісній мережі ПРОКСИС™ в Україні, в поєднанні з вбудованими системними продуктами Cincoze, призначеними для вирішення "больових точок" клієнтів, ця безпрограшна співпраця сприятиме наданню більш якісних послуг на українському ринку автоматизації» - сказав Пол Лін, глава відділу продажів в Європі.

ПопереднійAdvantech створює екосистему Промисловості 4.0 разом з I.Apps та WISE-Marketplace
НаступнийAdvantech модернізує промислові материнські плати процесорами Intel® Core™ 10-го покоління