Advantech представляє нову серію інтелектуальних шлюзів вводу / виводу ADAM-6700

Презентація нової продукції

Новини >> Новини >> 29.12.2020

Потенціал 5G і поширення периферійних обчислень стимулюють інтелектуальне виробництво. Advantech випустила нове покоління шлюзів вводу/ виводу серії ADAM-6700, щоб допомогти підприємствам прискорити цифрову трансформацію і відчути переваги новітніх інтелектуальних додатків.

Серія ADAM-6700 - це інтелектуальні шлюзові пристрої з інтегрованим вводом / виводом і унікальною конструкцією «все-в-одному». Вони не тільки спрощують архітектуру вашої системи, але і знижують вартість інтеграції систем і кінцевих пристроїв. Серія ADAM-6700 допоможе вам безболісно модернізувати існуюче обладнання до інтелектуальної системи з усіма перевагами аналізу даних в реальному часі.

Вона може виконувати збір, зберігання, обробку, обчислення та аналіз даних локально. А цілодобовий онлайн-моніторинг обладнання дає відчутні переваги в профілактичному обслуговуванні та мінімізує час простою.

ADAM-6700 заохочує вас розробляти інноваційні програми, використовуючи ваші цінні дані для прискорення впровадження інтегрованої інтелектуальної виробничої інфраструктури

Інтелектуальність - розумна структура, розумне управління

Інтелектуальні шлюзи вводу/ виводу даної серії мають встановлену ОС Linux і вбудований невеликий набір графічних інструментів програмування Node-RED. Завдяки цьому ви можете інтуїтивно виконувати графічне програмування (drag-and-drop programming) відповідно до вимог вашої програми. Крім того, Node-RED має вбудовану панель управління, яка може представляти візуалізовані дані і результати аналізу. Інтелектуальні функції ADAM-6700 скорочують витрати на управління проектами, оптимізують продуктивність і допомагають реагувати на швидко мінливі розробки в області Інтернету речей.

Множинний ввод / вивід - Інтелектуальний збір даних і дизайн інтерфейсу "все-в-одному"

ADAM-6700 підтримує всі зазвичай використовувані промислові інтерфейси IT / OT і виконує збір аналогових і цифрових даних на одній машині. ADAM-6700 має вбудований інтерфейс вводу / виводу, який збирає аналогові і цифрові дані з датчиків температури, вологості, вібрації, рівня води, струму, тиску, а потім виконує інструкції цифрового і аналогового виведення, такі як включення / вимикання світла або живлення. У той же час він також може отримати доступ до багатьох різних типів дротового і бездротового обладнання. Дротову передачу можна також підключити до модулів вводу / виводу ADAM-4000/6000, вимірювачів потужності або ПЛК з інтерфейсами RS-485 та Ethernet. У них використовуються зовнішні бездротові модулі для збору даних, зібраних з бездротових модулів вводу / виводу.

Шлюз - інтеграція периферійних обчислювальних функцій

ADAM-6700 настільки ж універсальний, як і маленький комп'ютер. Він не тільки збирає дані, але і агрегує їх з інших модулів вводу / виводу, а також виконує зберігання, обробку, аналіз і управління. Крім того, при виявленні аномалій він може ініціювати сигнал тривоги і негайно відправляти повідомлення по електронній пошті. Він підтримує Ethernet, Wi-Fi, 3G, 4G і інші мережеві протоколи зв'язку. Після обробки та аналізу даних вони передаються безпосередньо через SCADA, базу даних або провайдерів хмарних послуг, таких як Azure, і AWS для глибокого вивчення AI і інших просунутих додатків.

ADAM-6700 - це високопродуктивний шлюз даних, що відповідає вимогам сучасних обчислювальних комплексів. Це інтелектуальне виробниче рішення з низьким бар'єром входу, простими у використанні функціями і перевагами оптимізації витрат.

Цільові програми серії ADAM-6700 включають в себе управління підприємством, моніторинг і управління навколишнім середовищем, а також управління енергоспоживанням. Розглядаючи обладнання з ЧПК на заводський лінії по виробництву електроніки в якості прикладу для управління заводом, ADAM-6700 виявляє всі експлуатаційні дані устаткування і покращує коефіцієнт використання обладнання (OEE), а також планує прогнозне технічне обслуговування.

При моніторингу та управлінні довкіллям ADAM-6700 може використовуватися для перевірки якості та зчитування змін тиску води, а також для управління стічними водами і забрудненням повітря.

У додатках з управління енергоспоживанням, ADAM-6700 може використовуватися для моніторингу енергоспоживання житлових будинків, кампусів і фабрик для управління всім енергоспоживанням і розподіленням, а також для порівняння результатів і аналізу поведінки.