Новини

Advantech рада представити свій новий компактний периферійний IoT-комп'ютер UNO-238

Цей промисловий ПК оснащений сучасним процесором Intel® Core® i 8-го покоління та представляє собою конкурентоспроможне обчислювальне рішення в оптимізованому компактному форм-факторі.
UNO-238 - більш потужний, тому забезпечує приріст продуктивності до 50% у порівнянні із попередньою моделлю.

UNO-238 - достатньо компактний та схожий за габаритами з HDD 3,5", є можливість заміни оперативної пам'яті для підвищення гнучкості та простоти обслуговування, а вбудована eMMC на 32 Гб з подвійним розширенням M.2 дозволяє швидко розгортати різноманітні додатки IoT.

Крім того, блок живлення оснащений роз'ємом з різьбовою фіксацією для забезпечення стабільної та надійної роботи. В цілому, UNO-238 - відмінний варіант для граничних обчислень і ідеальна платформа для додатків IТ-рівня, що вимагають напівпромислових, але водночас економічно ефективних обчислювальних рішень.

Підвищена продуктивність обчислень в компактному форм-факторі

UNO-238 - це система, яка забезпечує високопродуктивні обчислення з серйозними навантаженнями і багатозадачними операціями. У порівнянні з моделлю UNO-2484G з процесором Intel® 6-го покоління, UNO-238 оснащений процесором Intel® Core® i 8-го покоління. Однак при цьому компактна конструкція системи (150 x 106 x 60 мм / 5,91 x 4,22 x 2,36 дюйма) на 16% менше, ніж у її попередниці, що дозволяє економити місце для установки.

Оптимізований ввід / вивід з 2 слотами розширення M.2 для Wi-Fi і LTE

UNO-238 пропонує широкий асортимент входів / виходів, в тому числі 2 х GbE, 4 х USB 3.2, 2 х RS-232/422/485, 8 х GPIO, 1 х HDMI і 1 х DisplayPort.

Наявність USB 3.2 Gen 2 надає вдвічі більшу швидкість передачі даних в порівнянні з USB Gen 1, забезпечуючи оптимальну ефективність і чудову обчислювальну потужність. Крім того, для спрощення додатків IoT, UNO-238 може бути інтегрований з додатковими модулями LTE / Wi-Fi для розширених можливостей підключення і зв'язку через слоти M.2 2230 (E-key) та M.2 3042/3052 (B-key ). Універсальність вводу/ виводу системи гарантує, що UNO-238 може підтримувати різні виробничі програми, такі як автоматизація виробництва, автоматизація процесів і системи управління виробництвом (MES).

Замінна оперативна пам'ять для гнучкого конфігурування та інтеграції

З метою забезпечення доступності системних ресурсів для різних сценаріїв використання, механічна конструкція системи UNO-238 була оптимізована і процес заміни оперативної пам'яті спрощений. UNO-238 оснащений знімним радіатором, що забезпечує зручну установку без розбирання всього корпусу. Замовники можуть вибрати обсяг оперативної пам'яті відповідно до своїх потреб для досягнення максимальної корисності та потенціалу інтеграції. В цілому UNO-238 являє собою надійне обчислювальне рішення за конкурентоздатною ціною, яка може скоротити час простою і підвищити ефективність процесу.

Ключові особливості

  • Процесор Intel® Core™ i 8-го покоління
  • 2 x GbE, 4 x USB 3.1, 2 x RS-232/422/485, 1 x HDMI, 1 x DP, 1 x GPIO (8 біт)
  • Компактний безвентиляторний дизайн
  • Гумовий стопор для кріплення на стійці і додатковий комплект для монтажу на DIN-рейку
  • Може бути розширений для полегшення бездротового зв'язку
  • Роз'єм з різьбовою фіксацією для надійності джерела живлення
  • Оптимізована механічна конструкція для легкої заміни RAM

Детально ознайомитись з товаром і замовити його можна за посиланням

ПопереднійAdvantech представляє нову серію інтелектуальних шлюзів вводу / виводу ADAM-6700
НаступнийНові модулі графічного процесора Quadro MXM GM-1000 та машинний зір