Новини

Cincoze розширює продуктивність додатків машинного зору за допомогою двох нових модулів Quadro MXM GPU

Моделі GM-1000 з відеокартами MXM-RTX3000 та MXM-T1000 створені на основі потужної обчислювальної бази та надають додаткові можливості графічному процесору. Вони дозволяють швидко впроваджувати машинний зір на підприємствах - від простих додатків для сприйняття навколишнього середовища, таких як позиціонування, вимірювання, ідентифікація та сортування, до більш складних комплексних функцій візуального контролю та управління. Вимоги до графічного процесора для кожного такого сценарію різні, тому специфікації мають відповідати середовищу та додатку. Два нових модулі графічного процесора Quadro® MXM розширюють доступний вибір GM-1000 для більш широкого спектра застосувань.

GM-1000 - найкращий вибір для виробників машинного зору

Модель GM-1000 серії Cincoze GOLD - високопродуктивна система машинного зору з великою обчислювальною потужністю, високошвидкісним вводом/виводом та промисловою надійністю. Це найкращий вибір для інтеграторів систем машинного зору та виробників AOI (Automated Optical Inspection - автоматизований оптичний контроль).

Промисловий ПК GM -1000 може поєднуватися з рядом відеокарт Cincoze MXM GPU, включаючи MXM-RTX3000, MXM-T1000, MXM-P2000 і MXM-E9174, забезпечуючи точну відповідність різним обчислювальним вимогам.

Обчислювальні потужності з економією енергії

Нові модулі Quadro® MXM GPU MXM-RTX3000 та MXM-T1000, використовують архітектуру NVIDIA® Quadro® Turing™ GPU, засновану на новітньому 12нм техпроцесі.

Що стосується обчислювальної потужності та продуктивності ядра, MXM-RTX3000 має 1920 ядер CUDA, пікову обчислювальну потужність 5,3 TFLOPS в FP32, паралельне цілочисельне виконання, тензорне ядро для обчислень AI та спеціалізоване ядро RT для трасування променів. Разом вони забезпечують повністю інтегровані можливості GPU для складних візуальних обчислень.

MXM-T1000 має 896 ядер CUDA, пікову обчислювальну потужність 2,6 TFLOPS в FP32 і вживану потужність лише 50 Вт для надшвидкісних обчислень.

Обидві моделі підтримують пам'ять GDDR6.

Модель MXM-RTX3000 має одну карту пам'яті ємністю до 6 Гб та пропускну здатність 336 Гб/с.

Модель MXM-T1000 має ємність 4 ГБ та пропускну здатність 192 ГБ/с пам'яті.

Більш швидка пам'ять згладжує читання даних і збільшує ефективність обчислень.

Крім того, обидва модулі мають різні форм-фактори: MXM-RTX3000 має форм-фактор MXM 3.1 типу B, в той час, як MXM-T1000 має форм-фактор типу A, що дозволяє зробити вибір в залежності від ситуації.

Вбудовувана система GM-1000 компанії Cincoze призначена для машинного зору. Вона також задовільняє довгостроковим вимогам до постачання в промисловій сфері, забезпечує доступність GM-1000 протягом п'ятнадцяти років та п'яти років для двох модулів Quadro® MXM GPU. Таким чином, незалежно від того, йде мова про промислове обладнання чи про інші "розумні" області застосування - доступність в майбутньому забезпечена.

Про Cincoze

Cincoze - професійний виробник вбудовуваних систем. Спираючись на передові технології та орієнтуючись на потреби клієнтів у цій області, Cincoze надає рішення для продуктів, які легко інтегруються в додатки клієнтів - від автоматизації виробництва, машин, машинного зору, робототехніки, бортових обчислень, автономних транспортних засобів, інтелектуального транспорту до безпеки та відеонагляду і т.п.

ПопереднійUNO-238: компактний та потужний
НаступнийAdvantech запускає серію ADAM-6300 для цифровізації Інтернету речей