Новини

Нове покоління серії ADAM-6300 (модулі вводу/виводу OPC UA) посиленої безпеки

Advantech, світовий лідер в області технологій промислового Інтернету речей, запускає модуль датчиків вводу/виводу OPC UA наступного покоління з протоколом Modbus.

ADAM-6300 - це серія що поєднує системи інформаційних технології (IТ) з операційними технологіями (ОТ) і є стрибком вперед в інтелектуальній технології Інтернету речей для виробництв та комунальних підприємств. Більш того, за допомогою OPC UA та вбудованої IС безпеки дані надійно захищені на всіх рівнях ОТ та IТ.

OPC UA надає користувачам вводу/виводу Modbus доступ до світу промислового Інтернету речей

Одна з задач трансформації промислового Інтернету речей полягає в тому, як легко інтегрувати існуючу систему ОТ в нову IТ-систему.

Серія ADAM-6300 приймає цей виклик, підтримуючи як OPC UA, так і Modbus.

OPC UA, скорочення від Open Platform Communications Unified Architecture, становить собою відкритий стандарт, що підтримується серією ADAM-6300, який забезпечує сумісність та взаємодію поміж виробниками машин у виробництві і робить можливим обмін даними між машинами та системами. Дані вводу/виводу можуть оброблятись через Modbus в застарілих системах OT чи інтегруватись в SCADA крізь хмару та OPC UA.

OPC UA I/O зв'язує SCADA та хмару без необхідності використання шлюзів

Традиційно більшість рішень використовують протокольний шлюз для перетворення даних віддаленого вводу/виводу в OPC UA, що вимагає додаткової конфігурації, а ПЗ, встановлене в операційній системі шлюзу, збільшує ризик атаки системи шкідливими програмами. Для протидії цьому, шлюзи серії ADAM-6300 спроектовані для обміну даними безпосередньо крізь SCADA та хмару крізь OPC UA без необхідності в додатковому шлюзі, що дозволяє зекономити на додаткових витратах та зусиллях з інтеграції. Модулі вводу/виводу OPC UA серії ADAM-6300 підготовлені для SCADA та хмарних провайдерів, таких як Azure, AWS, Ignition, Indusoft, kepware® kepserverex, Pro-face™, thingworx®, VTScada®, WebAccess, WinCC® та Wonderware®

Обладнання та програмне забезпечення - подвійний рівень безпеки для попередження злому.

Серія ADAM-6300 оснащена апаратним та програмним захистом для подвоєння спільних рівнів безпеки. Вбудований захист IС забезпечує апаратний рівень захисту, а додаткове програмне забезпечення OPC UA ще більше підвищує безпеку та шифрування даних.

Економічність: висока щільність входів/виходів та рішення з послідовним підключенням економить видатки.

Серія ADAM-6300 має високу щільність входів/виходів та підтримує можливість послідовного підключення, що є найбільш економічним рішенням для задоволення різноманітних потреб. Користувачі отримують вигоду від економії на кількості модулів вводу/виводу, перемикачів, дротової розводки та економії місця в шафах управління.

Серія ADAM-6300 - це найбільш функціонально сумісне, безпечне та екологічне рішення. ADAM-6300 рекомендується для таких додатків, як очищення води, управління машинами та моніторинг виробничих процесів.

Нова серія тепер доступна у сертифікованих дистриб'юторів Advantech з квітня 2021 року.

ПопереднійНові модулі графічного процесора Quadro MXM GM-1000 та машинний зір
НаступнийНа гребені хвилі AIoT: промисловий ПК GP-3000