На гребені хвилі AIoT: промисловий ПК GP-3000

Cincoze представляє свій флагманський високопродуктивний ПК промислового класу з графічним процесором.

Новини >> Новини >> 20.04.2021

Стрімка еволюція в технології Штучного інтелекту (ШІ) наповнює пристрої IoT новими можливостями, що ведуть до нового напрямку в AIoT ( Штучний інтелект речей).

Простіше кажучи, пристрої IoT отримують дані, а потім передають їх мережею в інтегровану внутрішню систему.

Штучний інтелект привносить нові можливості в пристрої IoT, щоб машинне обладнання та заводи могли відігравати більш активну роль в процесі та самостійно навчатись оскільки накопичення даних, безперервне навчання та аналіз цих даних може допомогти з попередженням збоїв чи забезпечити автономність роботи для реалізації повноцінної "розумної фабрики".

GP-3000 - це визнана флагманська модель Cincoze для додатків ШІ та машинного зору. Висока обчислювальна здатність, високошвидкісний ввод/вивід та стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища, дозволяє їй якісно виконувати граничні обчислення в рамках AIoT.

Це найкращий вибір для додатків, що працюють в польових умовах, такі як "розумне" виробництво та транспорт.

Ключ до інтелектуального виробництва

Ключем до швидкої модернізації інтелектуального виробництва є впровадження високоефективних комп'ютерів з графічним процесором в якості локального центру обробки даних. З цією метою GP-3000 підтримує процесор Intel Xeon® / Core™ (Coffee Lake-R & Coffee Lake), оснащений набором мікросхем Intel® C246, двома наборами модулів DDR4-2666 ECC / non-ECC SO-DIMM та максимальним об'ємом пам'яті до 64 ГБ. Такий набір забезпечує бажану комбінацію ефективної паралельної обробки.

Блок розширення графічного процесора (GEB) підтримує до двох високопродуктивний повнорозмірних (≤328 мм) графічних карт потужністю 250 Вт для подальшого розширення.

Високошвидкісні порти вводу/виводу легко доповнюються камерою та стають "очами" машинного обладнання, дозволяючи швидко та точно виконувати огляд та групувати вхідні зображення високої чіткості.

The Key to Smart On-Site Manufacturing

GP-3000 також має 2 порти COM, 6 портів USB 3.2, 1 порт HDMI / DP / VGA та декілька слотів PCIe для розширення системи та підключення до різноманітних пристроїв вводу для прийому та передачі команд, таких як управління рухом та захоплення зображень. Потім високошвидкісний порт GbE LAN передає дані, такі як коефіцієнт використання обладнання, ємність та оцінка якості в хмару та центр керування, дозволяючи менеджерам ефективно розподіляти ресурси, контролювати якість та моніторити навколишнє середовище.

Охорона ядра інтелектуального транспорту

Безпека пасажирів завжди була основним критерієм перевезень, а системи посилені ШІ можуть забезпечити розширений контроль за водіями, транспортними засобами та трасами.

Cincoze GP-3000 має потужні можливості обробки зображень і високопродуктивним CPU, який може швидко знаходити та аналізувати зображення, підвищуючи рівень контролю безпеки на станції, визначити втому водія, а також моніторити стан доріг та рейкових шляхів. Тому процесор є інтелектуальним ядром захисту безпеки дорожнього руху.

Крім того, GP-3000 підтримує різні способи кріплення - настільний, фронтальний, настінний та стієчний, може бути встановлений в різноманітних місцях. Це особливо актуально для дорожніх додатків, таких як автономні транспортні засоби, бортовий контроль, віддалений моніторинг сигналів, моніторинг залізничних шляхів та моніторинг стану рейкових складів. Модуль IGN (Power ignition sensing) може контролювати напругу бортової батареї та встановлювати затримку часу вимкнення. Це допомагає уникнути пошкоджень системи через нестабільний струм чи миттєве займання підчас старту транспортного засобу. При сильних струсах і вібрації, пов'язаних з роботою або зупинкою кузова автомобіля, регульоване кріплення 3D GPU, спеціально розроблене для GP-3000, надійно утримує GPU карту, навіть за сильних сотрясінь. В поєднанні з трьома міжнародними сертифікатами американського стандарту з інспекції військової техніки (MIL-STD-810G), E-mark та EN 50155 (тільки EN 50121-3-2), GP-3000 повною мірою демонструє високу стабільність та стійкість.

Guarding the Core of Smart Transportation

В флагмані Cincoze GP-3000 використовуються всі деталі промислового класу для захисту від суворих умов навколишнього середовища, а діапазон робочих температур складає від -40 ℃ до 70 ℃. Він оснащений декількома системами захисту, такими як захист від перенапруги (OVP), перевантаження по току (OCP) та захист від зворотнього струму. Разом ці функції задовольняють вимогам до стабільності, надійності та довготривалості життєвого циклу для промислових середовищ, включаючи області інтелектуальних заводів та інтелектуального транспорту.