Продовження співпраці

ПРОКСИС™ передав обладнання для практичних робіт студентам НТУ

Новини >> Події >> 29.03.2021

В рамках підписаної угоди про співробітництво між ПРОКСИС™ (в особі ТОВ «Дісті Про») та Національним транспортним університетом (http://www.ntu.edu.ua/) 24 березня 2021 року ПРОКСИС™ було передано пристрій USB-5817 Advantech. Компанія Advantech (https://www.advantech.com/), заснована в 1983 році, є одним з провідних світових постачальників надійних інноваційних платформ, послуг і рішень. Advantech пропонує широкий спектр послуг з комплексної системної інтеграції, промислового обладнання, програмного забезпечення, можливості розробки обладнання на замовлення, вбудованих систем та систем автоматизації, а також глобальну логістичну підтримку. ПРОКСИС™ є сертифікованим партнером компанії Advantech з правом дистрибуції продукції Industrial IoT і Embedded IoT в Україні. Таким чином Advantech відзначає високі заслуги ПРОКСИС™ в розвитку ринку, просуванні продукції Advantech в Україні та підтримки локальних партнерів всіх рівнів.

USB Mодуль USB-5817 Advantech (https://www.proxis.ua/uk/product/isolated-analog-input-usb-I-O-module-Advantech-USB-5817/) був переданий технічним директором ПРОКСИС™ Крючатовим С. Д. під час засідання кафедри Аеропорти НТУ (рис. 1). Завідувач кафедрою професор Гамеляк І. П. та присутні співробітники кафедри вказали на необхідність розробки плану найбільш ефективного застосування даного пристрою в науково-технічних розробках та науковій роботі студентів. В рамках угоди передбачено обмін інформацією про роботу переданого пристрою між ПРОКСИС™ та НТУ.

Рисунок 1 — Момент передачі модуля USB-5817

Головне призначення пристрою це передача перетворених даних з встановлених датчиків у покриття доріг та аеродромів у відповідні значення для подальшої оцінки напружено-деформованого стану конструкції дорожнього та аеродромного одягу.

Рисунок 2 — Загальний вигляд пристрою USB-5817 Advantech

Пристрій USB-5817 Advantech - представляє собою 8-канальний 16-бітний модуль вводу/виводу USB 3.0 з ізольованим аналоговим входом 200 кСемплів/с. Компактний розмір і комплект для монтажу на DIN-рейку полегшує його застосування, в тому числі і вбудованих системах. Наявність USB-концентратору може підтримувати топологію послідовного підключення. Під’єднані клемні колодки європейського типу і світлодіодний індикатор допомагають користувачам обслуговувати і налаштовувати свою систему. Для безпечної і надійної роботи сторона контролера (хоста) захищена ізолюючим ланцюгом 2500 В. Крім того, він підтримує вимірювання напруги і струму при синфазній напрузі до ± 275 В.