Промислові панельні ПК Cincoze: Серце "розумних" фабрик

Огляд нової серії продукції

Новини >> Новини >> 23.05.2021

З розвитком Індустрії 4.0 з'явився тренд на створення "інтелектуальних" заводів не тільки для автоматизації підприємств і "розумного" виробництва, а й заради швидкої, безперебійного зв'язку між машинами і обладнанням. Завдяки аналізу цифрових даних в поєднанні з високошвидкісною передачею даних, оперативні дані можуть бути отримані і відображені на центральному диспетчерському пункті для негайного реагування або збережені для більш глибокого аналізу.

В якості незамінного партнера в реализації "розумного" заводу компанія Cincoze розробила серію панельних ПК Crystal з декількома варіантами розмірів.

Серія Crystal ідеально підходить для додатків з людино-машинним інтерфейсом, таких як моніторинг роботи обладнання, управління плануванням матеріалів і екологічний контроль на підприємстві. Разом ці функції дозволяють нашим клієнтам швидко перейти до сучасного "розумному" заводу і оптимізувати виробничі потужності і конкурентоспроможність.

Простота обслуговування та швидкий ремонт

Дисплейна система Cincoze є серцем серії Crystal. Запатентована конструкція поєднує промисловий монітор з промислової вбудованою системою, забезпечуючи практично безмежні комбінації розміру дисплея і продуктивності системи, а також знижує майбутні витрати на модернізацію шляхом окремого поновлення дисплея і системи. Крім простоти модернізації, ремонт не складає труднощів, оскільки монітор і вбудована система підключаються за принципом plug-and-play, що дозволяє швидко змінювати несправні компоненти, мінімізувати простої і продовжувати заплановану роботу згідно з графіком виробництва.

Широкий діапазон розмірів та опцій

Широкий вибір розмірів і конфігурацій забезпечує універсальне рішення для будь-якого промислового застосування панельних ПК. Панельні ПК Cincoze Crystal пропонуються в розмірах від 8 до 24 дюймів, із співвідношенням сторін 4: 3 і 16: 9, з багатокрапковим проекційно-ємнісним (P-CAP) або однокрапковим резистивним сенсорним екраном. Всі вимоги до процесорів задоволені: пропонуються варіанти від малопотужних Intel® Atom®, Pentium® і до високопродуктивних Core™.

Міцність і довговічність для жорстких умов експлуатації

Панельні ПК серії Crystal відрізняються міцністю. Вони мають литу раму з алюмінієвого сплаву, що захищає від ударів, надміцну сенсорну поверхню з твердістю до 7H (модель P-CAP), а також водо- та пилезахищену передню панель зі ступенем захисту IP65. Вони також без вентилятора, підтримують вхідну напругу 9-48 В і забезпечують стабільну та тривалу роботу у важких промислових умовах при температурах від -20 ° C до 70 ° C. Нарешті, дисплей з підсвічуванням високої яскравості забезпечує хорошу видимість як в приміщенні, так і при яскравому зовнішньому освітленні.

Багаторівневий захист і безперервність роботи

Робота "розумного" заводу залежить від швидкої і стабільної передачі даних в хмару і центральний диспетчерський пункт для віддаленого моніторингу та аналізу, що дозволяє приймати обгрунтовані рішення для підвищення продуктивності і ефективності виробництва. Панельні ПК серії Crystal оснащені кількома входами / виходами: GbE LAN, USB 3.0, VGA і Displayport для простої реалізації функцій мережі, передачі даних і відображення. Крім того, вони відповідають вимогам бездротових мереж і передачі даних завдяки модулів бездротового зв'язку mini-PCIe з підтримкою Wi-Fi, 3G, LTE і GPS. Для зберігання даних пропонуються різні стандартні жорсткі диски, SSD і mSATA. Щоб комп'ютерне обладнання не ушкодилося ряд вбудованих механізмів, таких як захист від перенапруги і перевантаження по струму, запобігають відключення системи через коливання напруги в електромережі та інших факторів навколишнього середовища, забезпечуючи безперебійну роботу 24 години на добу.

Серія Cincoze Crystal пропонує найширший спектр розмірів і варіантів конфігурації, для приміщень або просто неба, для енергоефективності або високої продуктивності, а також для промислового панельного ПК або сенсорного екрану. Серія Cincoze Crystal - це оптимальний вибір для швидкої і безболісної модернізації "розумної фабрики".

Про Cincoze

Cincoze - професійний виробник вбудованих систем. Cincoze розробляє, виробляє і продає надійні безвентиляторні комп'ютери, промислові панельні ПК і монітори, а також надійні GPU-комп'ютери для складних промислових додатків і жорстких умов експлуатації. Спираючись на передові технології і орієнтуючись на потреби клієнтів на місцях, Cincoze пропонує рішення, легко інтегруються в додатки замовника, від автоматизації виробництва, автоматизації машин, машинного зору, робототехніки, бортових обчислень, автономних транспортних засобів, інтелектуального транспорту до систем безпеки і спостереження.

Серія Cincoze Crystal пропонує найширший спектр розмірів і варіантів конфігурації, для приміщень або зовнішнього використання, для енергоефективності або високої продуктивності, для промислових панельних ПК або сенсорних екранів. Серія Cincoze Crystal - це оптимальний вибір для швидкої і безболісної модернізації "розумних" фабрик.

Обрати продукцію Cincoze