Новини

Потужний багатофункціональний комп'ютер для різноманітних промислових додатків

Advantech, провідний постачальник платформ та послуг AIoT (Штучний інтелект речей), представляє комп'ютер ARK-3532 - комп'ютер для граничних обчислень.

Це високотехнологічне багатофункціональне рішення на потужних процесорах Intel® Xeon® W та Core™ i 10-го покоління пропонує різноманіття варіантів вводу/виводу для підключення.

Крім того, ARK-3532 має 4 слота PCIe / PCI для використання GPU, карт збору даних, комунікаційних карт. Це комплексне апаратно-програмне рішення забезпечує віддалене управління та підвищує загальну ефективність обладнання за допомогою промислового додатку Advantech DeviceOn / iEdge.

ARK-3532 задовольняє різноманітні вимоги автоматизації та призначений для додатків машинного зору, автоматизації виробництва та відеонагляду за дорожнім рухом.

Потужність обчислень та багатство вводів/виводів

Оскільки ARK-3532 оснащений процесорами Intel® Xeon® W та Core™ i3 / i5 / i7 / i9 10-го покоління, він відмінно справляється з потужними обчисленнями та високошвидкісною аналітикою для сучасних додатків AIoT.

Advantech ARK-3532 підтримує одночасне під'єднання до 23 пристроїв через 4 порта USB 3.2, 4 порта USB 3.0, 6 портів COM, 4 порта GbE, VGA, аудіо, 16-бітний GPIO, дисплей 4K HDMI 1.4 та додаткові DVI / HDMI / DP модулі.

Цей інноваційний периферійний ПК покращує продуктивність та захист за рахунок розміщення 4 відсіків для жорстких дисків 2,5" SATA III з використанням програмного забезпечення Intel® RAID 0/1/5/10.

Захищений та багатофункціональний

ARK-3532 від Advantech забезпечує PCIe x16, PCIe x4 та 2 слоти PCI для GPU, збору даних, зв'язку та послідовної передачі даних. Це дозволяє користувачам одночасно виконувати функції обробки зображень, управління рухом та AOI / візуального контролю. Додатково цей потужний ПК оснащений 1 роз'ємом mini PCIe та ключом M.2 2230 E для розширеного підключення до Wi-Fi.

ARK-3532 підтримує широкий діапазон робочих температур (-20 ~ 60 ° C / -4 ~ 140 ° F) та вхідної напруги 9 ~ 36 В постійного струму, стійкий до вібрацій та ударів, що відповідає вимогам для жорстких промислових умов.

Вбудоване централізоване управління

ARK-3532 від Advantech вирішує завдання віддаленого управління за допомогою інтегрованого додатку DeviceOn / iEdge, яке забезпечує централізоване управління обладнанням з протоколами зв'язку, інтеграцію даних, обчислення / периферійну аналітику в реальному часі і віддалений моніторинг за допомогою попередньо встановленого призначеного для користувача інтерфейсу приладової панелі. Панель управління DeviceOn / iEdge забезпечує цілодобове віддалене відстеження пристроїв в режимі реального часу з використанням периферійних пристроїв і загальний моніторинг продуктивності.

У підсумку, комп'ютер Advantech ARK-3532 - це комплект апаратного і програмного забезпечення, який економить час і витрати на розробку.

Замовити цей товар можна за посиланнями ARK-3532B/С, ARK-3532D

ПопереднійПромислові панельні ПК Cincoze: Серце "розумних" фабрик
НаступнийМатеринська плата AIMB-229 з вбудованими процесорами AMD Ryzen™ V2000