Новини

Advantech випустила тонку материнську плату Mini-ITX AIMB-229 з процесорами AMD Ryzen™ Embedded V2000.

Потужність обчислень - запорука більших можливостей для пристроїв.

Плата AIMB-229 збільшує можливості обробки графіки на 40% за рахунок потужного вбудованого графічного процесора Radeon™!

Дійсно, результати тесту PASSMARK PerformanceTest V10 продемонстрували надзвичайну продуктивність ЦП, яка виявилась кращою за 87% порівнянних рішень

Також AIMB-229 підтримує 4 незалежних дисплея з розподільною здатністю до 4K60 UHD через 2 HDMI та 2 DP++ через USB-c. Ця материнська плата також підвищує продуктивність обробки та аналізу зображень і прискорює обчислення в складних системах медичної візуалізації та машинного зору. AIMB-229 підтримує 6 USB 3.2 і 1 PCIe x8, що полегшує установку високошвидкісних модульних додаткових карт та різноманітних периферійних пристроїв. До них відносяться високошвидкісні камери, окуляри віртуальної реальності та інші рішення для захоплення зображень. Поєднання передової адаптивності та інноваційних функцій дозволило створити високочутливе та точне рішення, здатне підтримувати захоплюючі 3D-зображення в іграх та роздрібній торгівлі.

Тонке й ефективне рішення для обробки зображень

AIMB-229 працює на базі процесорів AMD Ryzen™ Embedded V2000. Ці процесори оснащені інтегрованою графікою Radeon™ з 8-ядерною вбудованою SoC, до 16 потоків та вражаючим турбо-прискоренням 4,2 ГГц. Це дозволяє AIMB-229 забезпечити 140% (V2748) приросту продуктивності у порівнянні з рішеннями попереднього покоління. Використовуючи архітектуру ядер AMD Zen 2 x86 з інноваційним 7-нм технологічним процесом, AIMB-229 розширює можливості пограничних обчислень, подвоюючи ефективність продуктивності на ватт з діапазоном TDP від 10 до 54 Вт. В рішенні використаний вхід/вихід із невеликою висотою (20 мм), збільшений час автономної роботи батарей, що робить його вкрай підходящим для компактних пристроїв медичної візуалізації.

Крім того, AIMB-229 підтримує багато інтерфейсів розширення, в тому числі M.2 M для високошвидкісних накопичувачів NVME та M.2 E для підключення Wi-Fi. Крім того, в AIMB-229 інтегрована функція безпечного завантаження BIOS та підтримка TPM2.0, що забезпечує апаратну безпеку та захист від кіберзагроз.

Забезпечує віддалений контроль та управління на периферії

AIMB-229 дозволяє уникнути збоїв системи за допомогою Advantech WISE-DeviceOn. WISE-DeviceOn надає рішення для моніторинга периферійного обладнання та програмного забезпечення з повідомленнями в режимі реального часу. Крім того, він забезпечує безротову (OTA) систему BIOS, яка спрощує віддалене оновлення BIOS та надає механізми відновлення з резервних копій, що попереджують неочікувані переривання та збої під час завантаження. Це рішення також використовує функції ввімкнення / вимкнення живлення USB, які попереджають несанкціонований доступ, та перевантажує пристрій USB не вимикаючи живлення.

Зрештою ці функції зменшують витрати на технічне обслуговування та покращують ефективність IoT шляхом попереднього виявлення та вирішення проблем.

Ключові особливості AIMB-229:

  • Тонка материнська плата Mini-ITX з 7-нм процесором AMD Ryzen™ Embedded V2000 SoC
  • 4 незалежних дисплеї 4K (2 через HDMI, 2 через DP++ через USB-C, 1 x опціональний eDP)
  • Підтримує 2 двоканальних модуля DDR4-3200 SODIMM з пам'яттю ECC / без ECC об'ємом до 64 ГБ
  • 3 USB 3.2 Gen 2, 3 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 2.0, 6 COM, 2 SATA III, 16-розрядний GPIO та 2 GbE
  • 1 M.2 M ключ, 1 M.2 E ключ, и 1 PCIe x8 Gen 3
  • Додаткова підтримка протоколу CCTalk, 10 Вт AMP та TPM 2.0.
  • Підтримка програмних API і Advantech WISE-DeviceOn
ПопереднійAdvantech представляє ARK-3532
НаступнийCincoze DS-1300 забезпечує захист в епоху після пандемії