Новини

Сучасні технології на варті здоров'я

З появою COVID-19 в 2019 році увесь світ почав інтенсивну боротьбу з цим високоінфекційним вірусом, а соціально відповідальні організації зрозуміли, що для подолання вірусу необхідно використовувати не тільки вакцини, але й сучасні технології.

З моменту свого створення високопродуктивний та міцний промисловий комп'ютер серії Cincoze DS-1300 став вибором обладнання для попередження епідемій для постачальників та громадських організацій. DS-1300 виконує подвійну функцію інтелектуальної системи в теплових воротах та інтелектуального робота для дезінфекції та профілактики зараження в постпандемічну епоху.

Система інтелектуальних теплових воріт

Крім вакцин для стримування вірусу використовуються системи теплового моніторингу та сповіщення, які дозволяють швидко виявити, обмежити контакт з інфекцією та запобігти розповсюдженню зараження. Оскільки система теплового зондування та оповіщення безпеки відіграє важливу роль, комп'ютер повинен володіти високопродуктивним розпізнаванням зображень і підключатися до чисельних периферійних пристроїв.

DS-1300 підтримує процесор Intel® Xeon® чи Core™ 10-го покоління, що забезпечує до 10 ядер за максимальної потужності 80 Вт. Це забезпечує приріст продуктивності на 31% у порівнянні з попереднім поколінням, а в поєднанні з 64 ГБ пам'яті DDR4 SO-DIMM дозволяє без труднощів керувати декількома пристроями. DS-1300 також може підтримувати карту PCIe GPU потужністю до 110 Вт, що ще додаткового збільшує потужність обробки зображень.

Розмаїття входів/виходів є "родзинкою" серії DS-1300. В додаток до вбудованих високопродуктивних інтерфейсів вводу/виводу, таких як GbE LAN, COM, USB 3.2, він може бути налаштований відповідно до конкретних вимог системи управління воротами та сигналізації. За допомогою різноманітних модулів CMI, MEC та CFM з'являється багато варіантів розширення, в тому числі 14x GbE LAN, 2x 10GbE, 32x DIO, 8x M12, 4x COM, 4x USB 3.2 та PoE.

DS-1300 - ідеальний вибір в якості першої лінії оборони на входах до великих суспільних просторів чи на міжнародні заходи, такі як ігри FIFA та Олімпійські ігри.

Інтелектуальна дезінфекція AMR

Автономні мобільні роботи (AMR), які раніше використовувались виключно на "розумних" фабриках для переміщення товарів, тепер адаптовані для боротьби з епідемією. Постачальники обладнання скористались можливостями AMR для дезінфекції. Інтелектуальні роботи-дезінфектори мали працювати автономно, щоб уникати перепон та взаємодіяти з програмним забезпеченням управління парком, яке розподіляє зобов'язання роботів. Для управління AMR був потрібен надійний промисловий комп'ютер і DS-1300 відповідав цьому критерію.

DS-1300 має порти COM, USB та PoE для підключення до інфрачервоних датчиків чи високошвидкісних камер для виявлення та обходу перепон навколишнього середовища та вибору найбільш ефективного маршруту. Вбудований міні-роз'єм PCIe підтримує модуль Wi-Fi / 4G / GPS для відстеження, визначення місця розташування та віддаленого моніторингу AMR та відправки даних. Серія DS-1300 працює за температури в діапазоні від -40 до 70 ℃ та вхідної напруги від 9 до 48 В постійного струму та має захист від перенапруги, перевантаження по струму і електростатичного розряду. Система також пройшла сертифікацію згідно військових вимог до ударів та вібрації MIL-STD-810G, що робить її пристосованою для суворих умов експлуатації просто неба. Для максимальної зручності через передню панель доступні слоти для двох SIM-карт, 2,5” кошиків SATA та слот для заміни батареї CMOS.

Для забезпечення безперебійної роботи серія Cincoze DS-1300 має унікальну теплову конструкцію, в якій використовується комбінація внутрішніх та зовнішніх вентиляторів для максимального відводу тепла.

DS-1300 - ідеальний вибір для використання в якості центрального вузла для протиепідемічного обладнання та важливого компоненту розумних міст майбутнього.

ПопереднійМатеринська плата AIMB-229 з вбудованими процесорами AMD Ryzen™ V2000
НаступнийUNO-420 PoE отримав новий сертифікат