Новини

Шлюз даних UNO-420 сертифікований для Ubuntu 20.04 LTS і Ubuntu Core 20.

Компанія Advantech, провідний постачальник інтелектуальних систем IoT та технологій автоматизації, рада повідомити, що її шлюз даних UNO-420 сертифікований для Ubuntu 20.04 LTS і Ubuntu Core 20.

UNO-420 - це шлюз для зчитування даних з підтримкою PoE і процесором Intel. ® Atom™ E3815. Він відмінно поєднується з різними пристроями збору даних та Power-over-Ethernet (PoE), дозволяє обробляти локальні дані та підключатися до хмари.

Сертифікуючи Advantech UNO-420 для Ubuntu 20.04, Canonical, видавець Ubuntu, гарантує 5 років обслуговування оновлень і 5 років підтримки оновлень програмного забезпечення розширеного обслуговування безпеки (ESM), що дає підприємствам стабільну і безпечну платформу IoT для управління пристроями та надійність обслуговування.

UNO-420 - Встановлюйте всюди з PoE-In та Ubuntu Core

UNO-420 - це компактний шлюз даних, призначений для збору даних з датчиків, який можна легко інтегрувати з різноманітним обладнанням і механізмами, навіть в незручних або віддалених місцях, до яких може бути важко дістатися за допомогою кабелю.

UNO-420 з конструкцією PoE-In завдяки чому може живитись через порт LAN - це знижує витрати на проводку і загальні витрати на обслуговування.

Ubuntu Core 20 - мінімальна стартова версія Ubuntu 20.04 LTS для пристроїв IoT і вбудованих систем, пропонує безпечне завантаження, повне шифрування диска, безпечне відновлення пристрою і оновлення бездротовою мережею (OTA). Canonical гарантує безпеку і безперебійність операцій шлюзу даних IoT в будь-якому місці, надаючи OTA і оновлення програмного забезпечення для транзакцій.

Готове рішення для аналізу від границі до хмари з високою сумісністю.

Отримавши сертифікат Ubuntu, Advantech і Canonical працюють разом, щоб надавати готові до розгортання пристрою Інтернету речей і гарантувати розробникам найкращі готові можливості Ubuntu. Canonical проводить тести, щоб підтвердити, що Ubuntu, що працює в системі, відповідає стандартам промислового рівня і що кожен ввід/вихід на UNO-420 працює належним чином.

Всі інтерфейси вводу / виводу на UNO-420 протестовані, в тому числі три налаштовуваних COM, два LAN (один PoE), вісім програмованих GPIO, один HDMI та один USB 3. Шлюз також оснащений Wi-Fi, 3G і 4G. Бездротові модулі LTE для полегшення передачі даних на великі відстані, поновлення по бездротовій мережі (OTA) і зв'язок в реальному часі, дозволяє передавати необроблені дані в хмару для подальшої візуалізації та аналізу.

Щоб прискорити виведення продукту на ринок, Canonical також надає консультаційну послугу Smart Start, яка скорочує процес прийняття рішень IoT до двотижневого процесу з фіксованими витратами.

Компактний шлюз даних з сертифікацією Ubuntu для підвищення безпеки і надійності

Надійність має бути головним пріоритетом для пристроїв Інтернету речей, яким потрібно віддалене управління.

UNO-420 призначений для важких промислових умов, а також для установки в шафах з обмеженим простором, має компактний форм-фактор (125 x 125 x 50 мм) та підтримує широкий діапазон робочих температур (- 20 ~ 60 °C).

Крім того, UNO-420 має переваги у вигляді підвищеної безпеки та стабільності Ubuntu 20.04, включаючи постійний процес установки виправлень безпеки і такі функції, як самозахист ядра, захист від конфліктів стека, цілісність потоку управління і багато іншого. Canonical також забезпечує безперервне регресійне тестування сертифікованого шлюзу даних UNO-420 протягом усього життєвого циклу випуску Ubuntu, щоб гарантувати підтримку та оновлення безпеки на термін до десяти років з 5-річним ESM. Таким чином, сертифікований UNO-420 буде оновлюватися і не буде страждати від проблем сумісності, викликаних оновленням або виправленням безпеки.

Ключові особливості UNO-420:

  • Процесор Intel® Atom™ E3815 з 2 ГБ пам'яті DDR3L
  • Один кабель Ethernet для передачі даних та подачі живлення
  • Налаштовуваний RS-232/422/485 та 8 програмованих GPIO
  • Підтримує подвійний бездротовий зв'язок для підключення Wi-Fi / LTE / GPS
  • Оснащений TPM 2.0 для підвищеної кібербезпеки
  • Сертифікований на Ubuntu 20.04 LTS

Замовлення UNO-420

ПопереднійCincoze DS-1300 забезпечує захист в епоху після пандемії
НаступнийAdvantech анонсує нову серію продуктів