Новини

Презентація багатофункціональної комп'ютерної системи з універсальним сенсорним екраном UTC-300

Advantech із задоволенням представляє серію універсальних комп'ютерів «все в одному» UTC-315H/318H/320H з сенсорним екраном, оснащених процесорами Intel® Core i5-8365UE / i3-8145UE 8-го покоління, пам'яттю до 32 ГБ, а також 2,5″ твердотільними накопичувачами та M.2 2280 ( NVMe)

Орієнтовані на промисловий та комерційний ринок, ці комп'ютери мають спеціальні функції для підтримки критично важливих задач.

Для додатків промислової автоматизації вони можуть виступати в якості систем управління виробництвом, HMI обладнання, систем моніторингу виробничої лінії та цифрових вивісок.

В роздрібній торгівлі та готельному бізнесі ці пристрої можуть бути використані в якості інструментів цифрової трансформації забезпечуючи більш привабливу взаємодію з клієнтами. Наприклад, вони можуть бути розгорнуті як омніканальні системи перевірки цін, кіоски самообслуговування, інтерактивні інформаційні дисплеї та т. п.

В додаток до широкого діапазону вхідної напруги (12 ~ 30 В) комп'ютери UTC-315H / 318H / 320H вирізняються безвентиляторною конструкцією, що забезпечує безшумну роботу та запобігають накопиченню пилу.

Вони можуть бути інтегровані з різноманітними периферійними пристроями такими як 5-мегапіксельна камера, сканер 2D-штрих-коду, зчитувач RFID, відбитків пальців, смарт-карт та магнітних смуг.

Крім того, з'ємна рама підтримує окремо розташовані, панельні, настінні та підлогові варіанти розширення, забезпечуючи гнучку установку в широкому діапазоні умов використання.

Компактний легкий дизайн

UTC-315H / 318H / 320H, оснащені процесором Intel® Core i5-8365UE / i3-8145UE на операційних системах Android, Windows та Linux, забезпечують відмінну продуктивність обчислень із низьким енергоспоживанням. Для надійної роботи навіть в суворих умовах передня панель має ступінь захисту IP65 від води та пилу, а конструкція без вентилятора усуває шум та ще більше знижує накопичення забруднень.

Гнучка установка

Завдяки з'ємній рамі, яка підтримує окремо розташовані, панельні, настінні та кіоскові варіанти кріплення, UTC-315H / 318H / 320H можна гнучко розгортати в широкому діапазоні середовищ. Комп'ютери з сенсорним екраном UTC-315H / 318H / 320H сумісні з широким діапазоном вхідної напруги (12 ~ 30 В) та підходять для різноманітних додатків на фабриках, підприємствах, в громадських місцях та інших місцях використання клієнтами.

Здатність до розширення завдяки периферійним пристроям

Серія Advantech UTC-300 підтримує декілька конфігурацій та різноманітне периферійне обладнання, яке розширює системні функції та потенційні області застосування. Модульні периферійні пристрої, так як зчитувач RFID, 5-мегапіксельна камера, зчитувачі смарт-карт, магнітних смуг, відбитків пальців та сканер 2D-штрих-коду, можуть бути встановлені для підтримки певних програм.

Крім того, UTC-315H / 318H / 320H оснащений Advantech DeviceOn / iService, програмним забезпеченням, що надає віддалений доступ та управління пристроями Advantech з різноманітних операційних систем, периферійним пристроям та програмному забезпеченню з централізованої платформи.

В цілому, UTC-315H / 318H / 320H є надійними та економічними обчислювальними платформами, які можна з легкістю налаштувати та розширити в майбутньому.

Ключові особливості

  • Енергоефективний безвентиляторний дизайн Intel® Core™
  • Процесор i5-8365UE / i3-8145UE
  • 15,6″ / 18,5″ / 21,5″ монітор Full HD з широкоформатним дисплеєм 16: 9
  • Підтримує M.2 2280 та твердотільний накопичувач NVMe
  • Передня панель зі ступенем захисту IP65 захищає від проникнення води та пилу
  • Підтримує декілька варіантів відображення, в тому числі режим відображення панелі, HDMI та DP

ПопереднійUNO-420 PoE отримав новий сертифікат
НаступнийAdvantech отримала новую нагороду