Advantech отримала новую нагороду

Компанія Advantech оголосила, що продукти WISE-2410, WISE-6610 LoRaWan та UNO-430 отримали нагороду IoT Evolution World в номінації «Продукт року промислового Інтернета речей 2021»

Новини >> Новини >> 20.09.2021

Шлюз LoRaWAN WISE-6610

WISE-6610 - високопродуктивний шлюз LoRaWAN, який гарантує надійне підключення в промисловому середовищі та підтримку протоколу LoRaWAN для побудови приватних та загальнодоступних мереж LoRaWAN. Він також підтримує інші протоколи, в тому числі MQTT, а його апаратна та програмна гнучкість забезпечують широкі можливості для пограничних інтелектуальних систем. WISE-6610 дозволяє створювати VPN-тунелі з різноманітними протоколами, що забезпечують безпечний зв'язок. Він також надає мережевий сервер, який може шифрувати та перетворювати дані LoRaWAN в пристрої, а для запобігання втрати з'єднання є функції з підвищеним резервуванням.

Бездротовий датчик моніторинга стану LoRaWAN WISE-2410

WISE-2410 - бездротовий датчик моніторинга LoRaWAN, інтегрований з процесором ARM Cortrex-M4, трансивером LoRa, 3-вісьовим акселерометром та датчиком температури. Він врівноважує смугу пропускання бездротової мережі між WISE-2410 та шлюзом (WISE-6610), що знижує частоту відмов при передаванні даних між периферійними пристроями та шлюзами.

Водонепроникний граничний інтелектуальний шлюз UNO-430

Розроблений для використання в суворих промислових умовах, UNO-430 оснащений всебічним захистом від проникнення IP69K/68 та роз'ємами вводу/ виводу M32 та M12, що забезпечує дійсно стійке рішення, здатне витримати найжорсткіші умови експлуатації. В водонепроникному корпусі є передні дверцята для легкого доступу та обслуговування, а також кабельний ввод, що забезпечує додатковий захист від проникнення, зменшуючи потребу в водонепроникних кабелях та проводці. Цей комплексний захист також усуває необхідність у водонепроникній шафі, дозволяючи клієнтам використовувати шлюз UNO-430 в якості автономного шлюза для збору даних.

«Рішення, відібрані для вручення нагороди «Продукт року промислового Інтернета речей», представляють собою широкий спектр інновацій, які сьогодні є рушійною силою для багатомільярдного ринку Інтернету речей. Для мене велика честь привітати Advantech з їх новаторською роботой та видатним вкладом в індустрію Інтернета речей», - сказав Кен Бріодаг, головний редактор IoT Evolution.