Новини

Сенсорні комп'ютери Advantech серії UTC-100 тепер доступні з процесором Intel® Core™ i5

Компанія Advantech рада повідомити, що її сенсорні комп'ютери UTC-115 та UTC-120 «все в одному» (AiO) тепер доступні з процесором Intel® Core™ i5-8365UE.

Комп'ютери UTC-115H/120H AiO це ретельно продумані рішення призначені для різноманітних варіантів візуалізації сфери рітейлу таких, як цифрові вивіски, самообслуговування та інтелектуальне управління чергами в роздрібних магазинах, ресторанах, готелях та т.п.

Як і інші моделі серії UTC, UTC-115H/120H мають безвентиляторну конструкцію та передню панель з класом захисту IP65, захищену від проникнення пилу та води.

Дисплей Full HD з роздільною здатністю 1080p забезпечує оптимальну якість зображення та чіткість, завдяки чому перегляд стає дійсно комфортним та приємним.

Підтримує операційні системи Windows 10 IoT Enterprise та Linux Ubuntu 18.04, тому UTC-115H та UTC-120H можна легко інтегрувати в дійсну інфраструктуру та розгорнути для оптимізації операцій, підвищення ефективності та якості обслуговування клієнтів.

Тонкий, легкий дизайн з тристороннім прокладанням кабелів

Завдяки тонкому та компактному форм-фактору з широкоекранним дисплеєм з проекційно-ємнісним (PCAP) сенсорним управлінням, UTC-115H та UTC-120H ідеально підходять для встановлення в місцях взаємодії з клієнтами.

Вбудовані кабельні канали з трьома варіантами прокладки кабелів забезпечують зручну проводку, а щоб відповідати різним вимогам до живлення, UTC-115H/120H підтримують широкий діапазон вхідної напруги (12 ~ 24 В).

Гнучка конфігурація для підтримки різноманітних додатків

Комп'ютери UTC-115H та UTC-120H за замовчанням оснащені процесором Intel® Core™ i5-8365UE. Проте обидві системи можуть бути оснащені процесором Intel® Core™ серії i3 на запит клієнта.

Крім того, завдяки наявності кріплення VESA (100x100) та підтримці портретної та альбомної орієнтації екрана UTC-115H/120H можна гнучко встановлювати в найрізноманітніших умовах.

Просте розширення та інтеграція з периферійними пристроями

UTC-115H/120H можна легко інтегрувати з різноманітними модульними периферійними пристроями, в тому числі зчитувачами RFID, камерами 5M, зчитувачами смарт-карт, зчитувачами магнітних смуг, сканерами штрих-кодів 1D/2D та світлодіодними панелями. Крім того, ці пристрої можуть бути встановлені з усіх чотирьох боків комп'ютера, щоб адаптуватися до будь-яких обмежень простору. В цілому сенсорні комп'ютери UTC-115H та UTC-120H AiO є економічним та легко розширюваним обчислювальним рішенням, яке дозволяє компаніям рекламувати, інформувати та обслуговувати клієнтів більш творчо та ефективно.

Ключові особливості

  • Енергоефективний, тонкий, безвентиляторний дизайн
  • Процесор Intel® Core™ i5-8365UE
  • 15,6”/21,5” монітор Full HD з широкоформатним дисплеєм 16:9
  • Підтримує як альбомну, так і портретну орієнтацію екрана.
  • Передня панель зі ступенем захисту IP65 від проникнення води та пилу.
  • Кріплення VESA (100 x 100) для легкої установки в різноманітних умовах
  • Тристороннє прокладання кабелю вводу/виводу для зручного розведення та гнучкого розгортання

Ви можете обрати комп'ютери серії UTC-100 тут

ПопереднійПромислові платформи на базі процесорів AMD EPYC™ серії 7003
НаступнийAdvantech представляє наступне покоління промислових панельних ПК TPC "все в одному"