Новини

Компанія Advantech представляє серію TPC-300 - наступне покоління промислових панельних ПК TPC, призначених для автоматизації машин та додатків IoT.

Нові моделі серії TPC-300 успадкували дизайн своїх попередників, але тепер доступні у 15” або 24” розмірі дисплея для ще більш комфортного використання у промислових системах.

Оснащені процесором Intel® Core™ i3/i5/i7 8-го покоління та 64 ГБ пам'яті DDR4, пристрої серії TPC-300 також підтримують три типи сховищ – високошвидкісний M.2 NVMe (M-key), M.2 (B-ключ) SATA та 2,5” твердотільний накопичувач SATA. У TPC ви отримуєте 4 порти USB 3.2, 1 порт USB 2.0, 2 порти RS-232/422/485 та 2 порти RS-232 (резерв), також оснащений роз'ємом M.2 (ключ B) для інтеграції модуля 5G, слотом mPCIe для модулів 4G, LTE, Wi-Fi та Bluetooth.

Дисплей Full HD забезпечує чудову якість картинки та відображення, а передня панель зі ступенем захисту IP66 захищена від проникнення води та пилу. ПК має можливість монтажу в панель і VESA, що дозволяє зручно встановлювати і розгортати його в різних промислових середовищах.

Серія TPC-300 підтримує програмне забезпечення Advantech WISE-PaaS/DeviceOn, WebAccess/SCADA та WebAccess/HMI, яке забезпечує візуалізацію даних, моніторинг та контроль пристроїв, а також централізоване віддалене управління. Пристрої TPC-300 можуть бути об'єднані з програмним забезпеченням машинного зору для інтелектуальних перевірок якості операцій IoT.

Міцна та надійна конструкція для виняткової продуктивності

TPC-300 оснащений процесором Intel Core i3/i5/i7 8-го покоління, який підтримує технологію Intel Turbo Boost і багатозадачну обробку для підвищення обчислювальної продуктивності. Також ПК оснащений 64 ГБ пам'яті DDR4 і підтримує високошвидкісний M.2 NVMe (M-ключ), M.2 (B-ключ) SATA та 2,5” твердотільний накопичувач SATA. Корпус ізольований та заземлений для захисту від пошкоджень, спричинених електричними несправностями або коливаннями напруги. Крім того, для забезпечення надійної роботи в суворих промислових умовах панельні ПК TPC-300 підтримують широкий діапазон робочих температур (-10 ~ 55 °C) та мають клас захисту IP66 для захисту від проникнення пилу, олії та води.

Оптимізований дизайн для підвищеної мобільності

TPC-300 підтримує кілька технологій бездротового зв'язку та готовий до 5G, щоб забезпечити чудовий мобільний зв'язок в реальному часі та високошвидкісну передачу даних. Для спрощення розширення системи панельні ПК оснащені роз'ємом M.2 (клавіша B) для інтеграції модуля 5G та слотом mPCIe для модулів 4G, LTE, Wi-Fi та Bluetooth. Крім того, вбудований модуль TPM 2.0 забезпечує апаратну безпеку для забезпечення цілісності даних та безпечної передачі між різними платформами.

Інтегроване програмне забезпечення для програм IoT

Для забезпечення зручного моніторингу пристроїв та запобіжного обслуговування TPC-300 постачаються в комплекті з додатковими програмними рішеннями Advantech. Ці рішення включають WISE-PaaS/DeviceOn для віддаленого моніторингу та керування пристроями; WebAccess/SCADA та WebAccess/HMI для диспетчерського управління, збору даних та візуалізації через браузер; та програмоване програмне забезпечення машинного зору VisionNavi для складних програм машинного зору, таких як контроль та вимірювання на основі машинного зору. Ці програмні пропозиції повністю протестовані на сумісність і в поєднанні з панельним ПК TPC-300 є ідеальним готовим до застосування обчислювальним рішенням для впровадження та розширення IoT.

Ключові особливості

  • Процесор Intel® Core™ i3/i5/i7 із 64 ГБ пам'яті DDR4
  • Плоский сенсорний екран з лицьовою панеллю зі ступенем захисту IP66
  • Широкий діапазон робочої температури -10 ~ 55 °C
  • Має порти: 4 x USB 3.2, 1 x USB 2.0, 2 x RS-232 та 2 x RS-232/422/485
  • Підтримує високошвидкісні накопичувачі NVMe, M.2 (B-key) SATA та 2,5” твердотільні накопичувачі SATA.
  • Підтримує кріплення в панель та VESA
  • TPM 2.0 та заземлення корпусу забезпечують операційну безпеку
  • Може постачатися з програмним забезпеченням WISE-PaaS/DeviceOn, WebAccess/SCADA, WebAccess/HMI та VisionNavi.

Серія промислових панельних ПК Advantech TPC-300 нового покоління доступна для замовлення.

З товарами серії TPC можна ознайомитись за посиланням

ПопереднійОновлення серії UTC-100 від Advantech
НаступнийAdvantech випускає платформи з процесорами Intel® Core™, Intel® Pentium® Gold та Intel® Celeron® для настільних ПК 12-го покоління.