Публікації

Cincoze представляє новий продукт

Виробник захищених ПК Cincoze додав нову модель вбудованих комп’ютерів DV-1000 у свою лінійку продуктів DIAMOND.

DV-1000 — це високопродуктивний вбудовуваний комп’ютер з компактним корпусом та гнучкими можливостями розширення. Він чудово підходить для високопродуктивних промислових додатків з обмеженим простором для встановлення, таких як інтелектуальне виробництво, машинний зір та залізничний транспорт. Новий DV надає клієнтам більше продуктивності, масштабованості, потужності та варіантів сертифікації.

Потужний, але компактний

За розмірами DV-1000 лише як половина листа паперу формату A4, параметри корпусу 224 × 162 × 64 мм.

Він оснащений процесором Intel® Core™ i7/i5/i3 9/8-го покоління (Coffee Lake- серії R S), який підтримує до 128 ГБ пам’яті DDR4 2666 МГц. Варіанти зберігання включають 1x 2,5 SATA HDD/SSD, 2x слота mSATA та 1x слот M.2 Key M 2280 для високошвидкісного твердотільного накопичувача NVMe. Він невеликий за розміром, проте може задовольняти вимоги додатків в різноманітних областях завдяки високошвидкісним обчисленням та декільком варіантам зберігання даних.

Асортимент власних портів вводу/виводу

DV-1000 має всі найбільш корисні інтерфейси вводу/виводу для промислових додатків, в тому числі 2x GbE LAN, 2x COM, 3x USB 3.2 і 3x USB 2.0 для підключення до периферійних пристроїв, таких як мережеве підключення, моніторинг обладнання та сканери штрих-кодів. Передбачені опції цифрового та аналогового відображення, причому інтерфейс DisplayPort забезпечує потужний сучасний варіант підключення, а VGA - підтримку застарілих дисплеїв. Передня панель є продовженням продуманого дизайну, на ній розташовані такі функціональні області, як слот для SIM-карти, перемикач AT/ATX та перемикач налаштувань IGN, що робить налаштування та обслуговування на місці зручними та простими.

Гнучке розширення, безліч варіантів використання

DV-1000 успадкував модульну конструкцію розширення лінійки продуктів DIAMOND, що дозволяє використовувати його в різноманітних польових умовах. Ексклюзивний модуль CMI дозволяє додати 1x DisplayPort, 1x HDMI, 2x COM чи 1x цифровий вхід/вихід. Модуль MEC може додати 2x USB 3.0 та 2x LAN і під’єднатися до необхідних периферійних пристроїв. Нарешті, модуль CFM може додати функцію контролю запалювання (IGN).

Широкий діапазон температури, надійність та стабільність

Для підтримки незмінно високої якості, стабільності та стійкості в новому DV-1000 використовуються компоненти промислового класу та корпус з екструдованого алюмінію, який швидко відводить тепло назовні та дозволяє пристрою працювати у широкому діапазоні температур від -40 до 70°C. Система також приймає широкий діапазон вхідної напруги від 9 до 48 В постійного струму. Навіть в найбільш суворих умовах DV-1000 стабільно працює.

DV-1000 пройшов випробування на ударостійкість та вібростійкість згідно з військовим стандартом MIL-STD-810G, а також отримав залізничну сертифікацію EN 50155 (тільки EN 50121-3-2), що робить його вкрай корисним для інтелектуального виробництва та високопродуктивних граничних обчислень.

Про Cincoze

Cincoze — бренд захищених вбудованих комп’ютерів, що пропонує різноманітні вбудовані комп’ютерні рішення, адаптовані до потреб ринку. Асортимент продукції компанії містить захищені вбудовані комп’ютери, промислові панельні ПК, промислові дисплеї та комп’ютери зі вбудованими графічними процесорами. Продукти Cincoze задовольняють потреби додатків різноманітних вертикальних ринків, особливо автоматизації виробництва, механічної автоматизації, машинного зору, AIoT, робототехніки, бортових обчислень, інтелектуального транспорту, інтелектуального складування та логістики.


ПопереднійОгляд пристрою MIC-730AI NVIDIA Jetson AGX Xavier AI Edge
НаступнийСервер віртуальної підстанції Advantech ECU-579 розширює можливості електромереж