Публікації

Устаткування для електричних підстанцій

Advantech була однією з перших компаній, що продемонструвала віртуалізоване середовище для електричних підстанцій. Була продемонстрована система, що поєднує віртуальний зв'язок та віртуальну автоматизацію. В її основі лежала серверна платформа Advantech ECU-579 2U для автоматизації енергопостачання, оптимізованої для віртуалізації. ECU-579 підтримує високу продуктивність та тривалий життєвий цикл системи, необхідні у галузі.

Надійність та здатність до обробки

Інфраструктура автоматизації підстанції була побудована на базі ECU-579, в якому використовуються ЦП серверного рівня, що працюють на базі до 20 процесорних ядер Intel Xeon в одному 19” (482,6 мм) стійковому блоці висотою 2U. Для максимальної надійності ECU-579 має сертифікацію TÜV IEC 61850-3 та IEEE 1613, а також

  • 2 резервні блоки живлення з можливістю гарячої заміни
  • 4 резервні модулі відсіку вентиляторів з можливістю гарячої заміни

Стабільність та тривалий термін служби

Надійність та стабільність системи проявляється у вигляді тривалого середнього часу безвідмовної роботи. Захист даних забезпечується з допомогою масиву резервних незалежних дисків (RAID). Конфігурації включають:

  • 4 жорсткі диски/твердотільні накопичувачі: RAID 0, 1, 5, 10
  • Накопичувач SATA з можливістю гарячої заміни

Серверна платформа автоматизації електропостачання ECU-579 забезпечує виняткову надійність та стабільність рішень для централізованого керування підстанціями.

Керованість та безпека

ECU-579 підтримує інтелектуальний інтерфейс керування платформою (функція IPMI, ініційована модулем Advantech ASMB-BMC). Системні адміністратори можуть використовувати обмін повідомленнями IPMI для моніторингу стану платформи (температура, напруга, вентилятори, блоки живлення та проникнення в корпус). Існує також механізм оповіщення системи, щоб попередити адміністраторів про виконання процедур відновлення. Безпека додатково посилена підтримкою SMTP v2.0/v3.0, модуля TPM2.0 та безпечним завантаженням.

Розширюваність

ECU-579 максимізує продуктивність програм завдяки оптимальному поєднанню плат-прискорювачів. Це забезпечує гнучке розширення для додаткових карт PCIe x4/x8/x16 та підтримку карт ECU-P з COM/DIO/LAN.

Віртуалізація

ECU-579 підтримує віртуалізацію VMware та VT-x для запуску кількох ОС, включаючи Windows 10 та Windows Server 2016/2019, а також незалежні розділи на одному комп'ютері. Також підтримується технологія виділення кешу (CAT).

Гнучка продуктивність додатків

Ця обчислювальна потужність із надмірною архітектурою була ідеальною для роботи в середовищі віртуалізації на електричних підстанціях. Цифрова підстанція з можливістю додавання нових функцій у разі необхідності в будь-який час протягом терміну служби підстанції стала можливою у віртуалізованому середовищі з використанням ECU-579. Оперативною заміною апаратного та програмного забезпечення можна керувати віддалено для великої кількості підстанцій. Загалом система виграє від економії за рахунок масштабу, модульності та більшої ефективності, що дозволяє легко відтворювати віртуальну архітектуру для нових підстанцій, які можна додати до мережі у будь-який час.

ПопереднійCincoze DV-1000 розширює можливості граничних обчислень
НаступнийЩо таке Modbus TCP/IP?