Публікації

AIoT є каталізатором настання "розумної" ери, а периферійні (граничні) обчислювальні пристрої лежать в основі обробки та аналізу в реальному часі.

Серія Cincoze GOLD – це лінійка комп'ютерів з графічним процесором, розроблених з нуля для задоволення потреб додатків потужної обробки зображень, машинного зору та машинного навчання в AIoT. Ця серія включає GP-3000 і GM-1000, які можна підібрати згідно вимог доадтку, таких як розмір, продуктивність, ввод/вивід, функціональність і можливість модернізації в майбутньому.

Розумне виробництво, розумний транспорт, розумні міста чи навіть національна оборона, серія GOLD – чудовий вибір для створення розумних програм для AIoT.

Глибоке машинне навчання, виявлення треків та потужна обробка зображень у реальному часі – флагманська серія GP-3000

Серія GP-3000 - це першокласний периферійний комп'ютер з графічним процесором, що підтримує загальну потужність системи 720 Вт. Він використовує високопродуктивний процесор Intel® Xeon®/Core™ 9-го/8-го покоління (Coffee Lake-R та Coffee Lake) з вісьмома ядрами, має вбудований набір мікросхем Intel® C246 та підтримує два набори модулів пам'яті DDR4. 2666 ECC/без ECC SO-DIMM до 64 ГБ. Передня зона обслуговування оснащена чотирма доступними спереду лотками SATA III (6 Гбіт/с) для 2,5” жорстких дисків/твердотільних накопичувачів та підтримує RAID 0/1/5/10 для покращення зберігання даних та безпеки.

У серії GP-3000 використовується ексклюзивний блок розширення карти GPU (GEB), який підтримує до двох повнорозмірних карток GPU довжиною до 328 мм, що достатньо для встановлення більшості відеокарт на ринку. У форматі з одним графічним процесором GP-3000 підтримує одну карту графічного процесора потужністю до 350 Вт, що підходить для останньої версії NVIDIA RTX 3090. У форматі з двома картами підтримка карт графічного процесора досягає 250 Вт на карту для відеокарт високого класу продуктивність. Ексклюзивний блок розширення GEB також включає запатентоване «Регульоване 3D кріплення для графічного процесора», яке надійно утримує карту графічного процесора на місці і запобігає її розхитування в умовах сильної вібрації.

GP-3000 також пройшов сертифікацію Міністерства оборони США щодо стандарту перевірки військової техніки (MIL-STD-810G). Серія GP-3000 має кілька варіантів установки в тому числі настінний, настільний, лицьовою стороною вгору та монтаж у 19” стійку для широкого спектру сценаріїв використання.

Серія GP-3000 це потужні флагманські граничні комп'ютери з графічним процесором, які можуть виконувати великомасштабну обробку зображень і складні обчислення в режимі реального часу. Успішні приклади охоплюють такі програми, як автоматичне виявлення несправностей системи залізничної колії та автономні сільськогосподарські машини і т.п.

Машинний зір та автоматизовані виробничі роботи – серія GM-1000

Серія GM-1000 має компактні розміри всього 260 x 200 x 85 мм, оснащена високоефективним процесором Intel Xeon / Core з числом ядер до восьми і підтримує двоканальну пам'ять DDR4 2 666 МГц ємністю 64 ГБ SO-DIMM. Поєднання обчислювальної продуктивності та компактного розміру ідеально підходить для додатків AIoT з обмеженим простором.

GM-1000 оснащений двома доступними на передній панелі лотками SATA III (6 Гбіт/с) для 2,5” жорстких дисків/твердотільних накопичувачів та підтримує RAID 0/1/5/10 для простоти обслуговування та доступу до даних.
Серія GM-1000 оснащена вбудованим слотом для графічного процесора MXM 3.1 Type A/B, сумісним із відомими графічними картами NVIDIA Quadro MXM (MXM-RTX3000, MXM-T1000 та MXM-P2000), налаштовується відповідно до вимог обчислювальної техніки. Загальне енергоспоживання системи становить до 360 Вт, що відповідає енергоспоживання, необхідного для одночасної роботи ЦП та ДП. Серія GM-1000 пройшла випробування на удароміцність (5/50 Grms) і може нормально працювати навіть в обладнанні з високою вібрацією.

Завдяки своїм компактним розмірам GM-1000 використовується в різних додатках, починаючи від рентгенівських сканерів всього тіла в аеропортах, обладнанням для автоматичної оптичної інспекції і закінчуючи автономними гоночними автомобілями.

Всі продукти серії GOLD мають власні високошвидкісні інтерфейси вводу/виводу. Вони можуть бути розширені за допомогою ексклюзивних модулів CMI, CFM та MEC для підтримки більшої кількості портів вводу/виводу та інших функцій, що дозволяє використовувати гнучкі специфікації для різних варіантів використання. Вся серія підтримує широкий діапазон вхідної напруги від 9 до 48 В постійного струму і включає захист від перенапруги, перевантаження по струму і електростатичного розряду (ESD). Усі моделі відповідають міжнародним сертифікатам, таким як E-Mark, EN 50155 (тільки EN 50121-3-2) щодо вимог безпеки на залізничному транспорті.

Комп'ютер із графічним процесором Cincoze є основною перевагою AIoT.

Ви можете ознайомитись з іншими товарами компанії Cincoze за посиланням

ПопереднійБезвентиляторні системи охолодження для комп'ютерів Cincoze
НаступнийPower over Ethernet (PoE): живлення сучасних інтелектуальних рішень