Новини

Advantech, провідний постачальник платформ та послуг AIoT, радий оголосити про своє стратегічне партнерство з Axelera AI – стартапом у галузі високих технологій.

Axelera AI нещодавно представив платформу Metis AI – потужну, економічно ефективну та просту у використанні апаратно-програмну платформу для обробки зображень та комп'ютерного зору на границі.

Тепер Advantech та Axelera AI об'єднуються, щоб перенести можливості центру обробки даних на граничні пристрої, надаючи клієнтам передові рішення, що поєднують у собі найкращий досвід Advantech у галузі вбудованих та промислових ПК та передову технологію штучного інтелекту Axelera AI. Ця співпраця спрямована на надання надійних, масштабованих та ефективних рішень Штучного інтелекту (ШІ), які зроблять революцію у використанні ШІ у комп'ютерному зорі.

Axelera AI надає платформу Metis AI для швидкої розробки та розгортання програм комп'ютерного зору з чудовою продуктивністю. Вона містить в собі Metis AI Processing Unit, найпотужніший і найпросунутіший чіп для граничних пристроїв, що забезпечує рекордну продуктивність, енергоефективність і точність FP32 без перенавчання; та Voyager SDKК – ключовий елемент платформи штучного інтелекту Metis від Axelera, що дозволяє клієнтам легко розгортати ШІ на граничних пристроях, допомагаючи їм вирішувати бізнес-завдання кліком миші. Цей потужний інструмент буде інтегрований із портфелем продуктів Advantech, щоб забезпечити штучний інтелект на границі, де дані можна обробляти в режимі реального часу, тим самим зменшуючи затримку та підвищуючи ефективність.

"Ми дуже раді співпрацювати з Axelera AI, компанією, яка розширює межі технологій ШІ", - заявив Міллер Чанг, президент групи EIoT компанії Advantech. "Наше партнерство дозволить нам вивести передові технології ШІ на границю, зробивши їх більш доступними та економічно ефективними для підприємств різних галузей. Ми сподіваємося на світле майбутнє разом"

Фабриціо Дель Маффео, генеральний директор Axelera AI, відзначає довгу історію Advantech у наданні інноваційних рішень для промислових клієнтів. "Для нас велика честь співпрацювати з ними, щоб довести технологію ШІ до досконалості", - сказав він. Це партнерство допоможе надати платформу ШІ Metis ширшому колу клієнтів у сфері комп'ютерного зору, надаючи їм можливості мати ШІ під рукою.

Про Advantech

Корпоративне бачення Advantech полягає у створенні інтелектуальної планети. Компанія є світовим лідером у галузі інтелектуальних систем IoT та вбудованих платформ. Щоб врахувати тенденції Інтернету речей, великих даних та штучного інтелекту, Advantech просуває апаратні та програмні рішення Інтернету речей з ядром Edge Intelligence WISE-PaaS, щоб допомогти діловим партнерам та клієнтам у підключенні їх виробничих ланцюжків. Advantech також працює із діловими партнерами над спільним створенням бізнес-екосистем, які прискорять досягнення мети промислової аналітики.

Про Axelera AI

Axelera AI надає найпотужніші та передові рішення для граничного штучного інтелекту. Його революційна платформа Metis AI – цілісне апаратне та програмне рішення для впровадження ШІ на периферії – дозволяє додаткам комп'ютерного зору стати більш доступними, потужними та зручними для користувача, ніж будь-коли раніше. Компанія Axelera AI зі штаб-квартирою в Інноваційному центрі штучного інтелекту в кампусі високих технологій в Ейндховені має офіси досліджень та розробок у Бельгії, Швейцарії, Італії та Великій Британії, в яких працює понад 110 співробітників в 11 країнах.

ПопереднійUTC-124: перший 23.8 "все в одному" ПК в лінійці UTC
НаступнийAdvantech випускає MIC на базі систем NVIDIA Jetson Orin NX та Orin Nano на модулях