Публікації

Сучасне обладнання для Автоматизації систем управління технологічними процесами від відомих світових виробників

Автоматизація систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) в умовах розвитку сучасного суспільства це не просто метод підвищення ефективності та продуктивності виробництва.

АСУ ТП зараз це норма існування і стандарт якості ведення для будь-якого бізнесу, який прагне зайняти своє "місце під сонцем". Навіть у бізнесу невеликих масштабів як то маленький продуктовий магазин - традиційним є використання програмного та технічного забезпечення, яке може регулювати увесь спектр операцій: організацію, облік, аналіз показників роботи, створення звітності та багато іншого.

Якщо ж розглядати бізнес великого масштабу такий як заводи, виробництва або цілі промислові комплекси, то тут постає потреба у комплексній автоматизації, тобто створенні проєкту для оптимізації роботи, збільшення ефективності та безпеки, систем віддаленого автоматичного керування, збору, фільтрації і зберігання виробничих даних та статистики.

Системні інтегратори розробляють такі рішення спираючись на потреби замовника, специфіку і умови роботи. Тому асортимент обладнання для промислової автоматизації та АСУ ТП надзвичайно широкий, адже має на меті забезпечити роботу підприємства за всіх умов.

ПРОКСИС™ пропонує широкий спектр промислових рішень від провідних виробників для задоволення будь-яких потреб ваших проєктів - інтелектуальних людино-машинних інтерфейсів, продукції для промислового Ethernet, бездротового зв'язку та багато іншого.

Модуль АЦП Advantech ADAM-4017

MODBUS/TCP модуль Advantech ADAM-6200

Комутатор 16-портів Advantech EKI-7716

12" Панельний комп'ютер Advantech PPC-3120S

Тонкий безвентиляторний ПК Advantech ARK-1220L

Промисловий комп'ютер ПРОКСИС™ Універсал 19"

Економічні 19" комутатори Hirschmann GREYHOUND

ПопереднійРішення для харчової промисловості
НаступнийРішення для транспорту