Новини

Advantech, провідний постачальник промислових рішень у сфері штучного інтелекту, радий оголосити про випуск MIC-715-OX - інноваційної, захищеної периферійної системи штучного інтелекту для застосувань у суворих умовах.

Засноване на модульній системі NVIDIA® Jetson Orin™ NX, це рішення має ступінь захисту IP67 від води і пилу, роз'єми, що замикаються, для захисту від вібрації, систему захисту від загоряння машини, вбудований PoE і підтримку відеоінтерфейсу GMSL2.

Покращення важкої промисловості за допомогою граничного штучного інтелекту

ШІ продемонстрував великий потенціал у дорожньому русі, безпеці та виробництві, але все ще перебуває на ранніх стадіях свого впровадження у важкій промисловості. Важка промисловість часто вимагає коштовної цілодобової роботи в суворих умовах, які можуть бути небезпечними для робітників. Автономне обладнання з підтримкою штучного інтелекту відкриває можливості для поліпшення цієї ситуації за рахунок підвищення ефективності, точності та безпеки в цих галузях. Відповідно, захищена периферійна система штучного інтелекту Advantech MIC-715-OX розроблена з урахуванням цих потреб і додатків штучного інтелекту в транспортних засобах.

Чудова продуктивність у суворих і критичних умовах

MIC-715-OX від Advantech оснащений модулем NVIDIA Jetson Orin NX із продуктивністю штучного інтелекту до 100 TOPS. Він використовує роз'єми M12, підтримує роботу в широкому діапазоні температур (-25 ~ 60 °C; 77 ~ 140 °F) і має ступінь захисту IP67. Аналогічно, всі входи/виходи MIC-715-OX блокуються, що забезпечує підвищену вібростійкість. MIC-715-OX підтримує камери через вбудований порт PoE і незабаром буде підтримувати до 6 камер Gigabit Multimedia Serial Link 2 (GMSL2). Таке поєднання функцій робить MIC-715-OX унікальним варіантом для застосування в суворих умовах.

Захисний механізм запобігає зупинці запалювання

У MIC-715-OX від Advantech використовується захисний механізм запалювання, призначений для використання у важкій промисловості, який зменшує пробуксовування двигуна та забезпечує роботу системи в умовах нестабільної вхідної напруги. Крім того, користувачі можуть вручну регулювати час запалювання цього рішення за допомогою підключених пристроїв. Будучи представником серії MIC-AI, MIC-715-OX забезпечує гнучкі вводи/виводи, різноманітні периферійні пристрої, чудову довговічність і можливість використання пакета підтримки плати (BSP).

Система MIC-715-OX також здатна підтримувати Wi-Fi, 4G/LTE і 5G одночасно.

Детально ознайомитись та замовити MIC-715-OX можна за посиланням.

ПопереднійAdvantech випускає UTC-515IT у корпусі з нержавіючої сталі з класом захисту IP66/69K для роботи в суворих промислових умовах
НаступнийМікросервіси NVIDIA Metropolis у мережевих відеореєстраторах з ШІ для роздрібної торгівлі та безпеки