Новини

Advantech оголошує про співпрацю з NVIDIA

Компанія Advantech, провідний постачальник рішень у сфері штучного інтелекту, рада оголосити про співпрацю з NVIDIA щодо інтеграції мікросервісів NVIDIA Metropolis для Jetson у новітній мережевий відеореєстратор (NVR) зі штучним інтелектом (ШІ) Advantech MIC-717-OX, заснований на системі-на-модулі NVIDIA® Jetson Orin™ NX.

MIC-717-OX оснащений кількома відеовходами, сховищем відео, інтеграцією мікросервісів Metropolis, хмарним рішенням iService і сервісом Over-the-Air (OTA). Розробники можуть легко впровадити штучний інтелект у MIC-717-OX за допомогою простих викликів API, що дає змогу заощадити час і кошти на розробку та впровадження штучного інтелекту.

Мікросервіси NVIDIA Metropolis для Jetson: спрощення ШІ з візуалізацією результатів і полегшеним розгортанням.

NVIDIA Metropolis пропонує надійні й точні моделі ШІ, включно з виявленням людей і тварин, зміною пози, оклюзією, слабким освітленням, багатолюдними місцями, тінями та сценаріями на відкритому повітрі, що робить його ідеальним вибором для застосунків розумного міста. Мікросервіси Metropolis дають змогу розробникам модернізувати стек застосунків, спростити розроблення та розгортання, а також захистити свої застосунки на майбутнє, пропонуючи новітні можливості генеративного ШІ через прості виклики API.

У поєднанні з NVIDIA Video Storage Toolkit, який керує джерелами на камері, сховищем відео та метаданими, цей набір сервісів забезпечує потужні еталонні робочі процеси, готові конвеєри виводів ШІ, моніторинг системи та підключення до хмари. Ці функції дають змогу розробникам одразу ж розпочати роботу з візуалізованими результатами ШІ-аналізу й такими мікросервісами, як моніторинг системи, IoT-шлюзи та хмарні сервіси підключення, які допомагають в обслуговуванні та налаштуванні рішень.

MIC-717-OX: рішення ШІ NVR для роздрібної торгівлі та безпеки.

Раніше компанія Advantech пропонувала клієнтам NVS-960 AI NVR, вбудований у модуль NVIDIA Jetson Orin NX. Щоб забезпечити просту у використанні платформу для кінцевих користувачів, Advantech представила рішення MIC-717-OX AI NVR, що поєднує NVS-960, інтеграцію мікросервісів NVIDIA Metropolis, iService і сервіси віддаленого управління OTA.

MIC-717-OX компактний і сумісний з будь-яким під'єднаним відеопотоком, підтримує 8x PoE, 2 x 1 GbE RJ-45 і 1 x 3,5" SATA HDD для ефективного потокового відео та зберігання. Крім того, iService від Advantech, заснований на прискорених обчисленнях NVIDIA, з'єднує MIC-717-OX і стек Metropolis, даючи змогу керувати всіма результатами висновків ШІ на границі.

Це рішення ідеально підходить для роздрібної торгівлі, охорони та безпеки, зокрема для граничних розгортань ШІ з розширеною аналітикою.

Усвідомлюючи необхідність масштабного розгортання пристроїв у цих галузях, компанія Advantech співпрацює з Allxon, надаючи послуги віддаленого управління для вирішення таких завдань, як оновлення OTA, оновлення моделей ШІ та управління пакетом підтримки плати (BSP).

Advantech MIC-717-OX - це комплексне рішення ШІ NVR для ринку роздрібної торгівлі, охорони та безпеки, що пропонує:

  • Високопродуктивне обладнання з 8-канальним відеовходом і сховищем.
  • Інтеграція з Metropolis Microservices for Jetson для спрощення розробки ШІ.
  • Підтримка хмарного рішення iService з налаштованим графічним інтерфейсом для управління результатами ШІ.
  • Віддалене управління для масштабних розгортань.

ПопереднійMIC-715-OX: надійна система штучного інтелекту для додатків важкої промисловості
НаступнийARK-2251: тонкий повнофункціональний безвентиляторний вбудований ПК для автоматизації та робототехніки