Публікації

Advantech оновлює ряд маршрутизаторів і пропонує до вашої уваги ICR-2734 Libratum та ICR-2431

ICR-2734 Libratum - це вдосконалений та повністю сумісний (конфігурація, розміри, інтерфейси, аксесуари) наступник стільникового маршрутизатора Advantech LR77 v2 Libratum.

Промисловий маршрутизатор ICR-2734 Libratum пропонує ще більше функцій і вдосконалень, таких як більш потужний процесор і великий обсяг пам'яті для забезпечення тривалого життєвого циклу (оновлення програмного забезпечення), порт USB, більш детальна світлодіодна індикація, а також широкі можливості налаштування програмного забезпечення для користувача.

В якості опції у виробника можливо додатково встановити мікросхему TPM 2.0 (Trusted Platform Module) для перевірки цілісності маршрутизатора. Це дозволить забезпечити надійність системи у відповідь на зростаючі вимоги до кібербезпеки в багатьох галузях промисловості та державного сектору.

ICR-2431 - це промисловий стільниковий маршрутизатор, призначений для бездротового зв'язку в мобільних мережах з традиційними технологіями стільникового зв'язку.

Маршрутизатор ICR-2431 відповідає стандарту Cat.4, пікова низхідна швидкість до 150 Мбіт/с, висхідна - до 50 Мбіт/с., має два незалежних Ethernet порта (LAN або WAN), 1 послідовний порт RS232, 1 порт RS485 і цифрові порти входу/виходу (1 × DI, 1 × DO).

Додатково маршрутизатор має конфігурацію з модулем WiFi 802.11a,b,g,n та налаштовується в режимах станції (STA), точки доступу(AP), багатоцільовий режим AP та STA.

Ці маршрутизатори підтримують створення VPN-тунелів з використанням різних протоколів для забезпечення безпечного зв'язку. Також є діагностичні функції, які включають автоматичний моніторинг бездротових і дротових з'єднань, автоматичний перезапуск у разі втрати з'єднання, а також апаратний сторожовий таймер (WTD), який контролює стан маршрутизатора.

Маршрутизатори мають відкриту платформу Linux і широкі можливості програмування користувацьких програмних додатків на мовах Python, C/C++. Підтримується чинна бібліотека додатків Advantech Router Apps (користувацькі модулі) з уже розробленими додатками для розширення специфічної функціональності маршрутизатора, в тому числі перетворення промислових протоколів і підтримку платформ IoT, таких як MS Azure, Cumulocity, ThingWorx та інші.


Зараз ми працюємо над отриманням сертифікації в Українському Державному Центрі Радіочастот, що дозволить замовникам застосовувати цей продукт в проєктах із жорсткими умовами сертифікації та в проєктах державного сектора.

ПРОКСИС™ пропонує ці моделі маршрутизаторів під замовлення зі складу в Києві.

Детальніше ознайомитись зі спектром товарів можна за посиланням.ПопереднійПро промислові ПК та корпуси