Advantech допомагає готелю М'янми створити центральну систему моніторингу

Advantech допомагає готелю М'янми створити центральну систему моніторингу

Труднощі в управлінні великим готелем: трудомістке обслуговування, ретельне управління.

Комплекс 7 Mile Residence - це розкішний готель, розташований у Янгоні, М'янма. В готелі є декілька номерів, ресторан, ландшафтний сад, басейн та інші об'єкти. Завдяки великій кількості інтелектуальних систем, таких як кондиціонування повітря, ліфти та освітлення, 7 Mile створила комфортне середовище для гостей із багатьма можливостями для відпочинку. Янгон розташований в тропічній зоні із високими температурами і частими дощами. Погода, яка часто змінюється представляє є проблемою готелю, тому власники сподівались використати деякі рішення Advantech для автоматизації та Інтернету речей, щоб створити ефективну централізовану систему моніторингу для готелю і забезпечити комфортні умови для відпочинку клієнтів незалежно від погоди і та пори року.

Комплекс 7 Mile Residence займає велику територію, тому стикнувся з двома основними проблемами. На 7 Mile є декілька систем, в тому числі водонапірні башти, пожежна сигналізація, ліфти, помпи і системи управління освітленням. Ці системи розташовані в різних місцях по всьому готелю. Коли технічному персоналу потрібно щось перевірити, вони можуть витратити багато часу просто прямуючи в різні місця великого комплексу і назад. Це займає багато часу, приводить до затримок у виявленні проблем і, що важливіше, аварійних ситуацій. Наприклад, до того, як комплекс «7 миль» встановив центральну систему моніторингу, водонапірні башти на верхньому поверсі інколи переповнювались, що призводило до серйозного витоку води. Без будь-яких спрацьовувань датчиків вода просто текла в електричні колодязі, викликаючи короткі замикання. Це призвело до серйозних фінансових втрат готелю. Крім того, якщо менеджеру потрібно було зрозуміти стан системи, щоб оцінити ефективність готелю, він не зміг би цього зробити, бо не мав інформації. Нездатність відстежувати і контролювати власні коштовні об'єкти була серйозною "сліпою зоною" для керівництва.

Щоб виправити ситуацію, 7 Mile зв'язалась із DigiNET - відомою технологічною компанією у М'янмі, яка спеціалізується на рішеннях "під ключ", має досвід в промисловій автоматизації і готельному бізнесі. Оцінивши потреби і поточну ситуацію в готелі, DigiNET вирішила інтегрувати рішення Advantech, в тому числі модулі вводу/виводу серії ADAM-6200, материнські плати AIMB-281 і програмне забезпечення для віддаленого моніторингу WebAccess / SCADA, щоб допомогти комплексу 7 Mile Residence створити свою центральну систему контролю і управління.

Модулі вводу/виводу ADAM-6200: широкий діапазон робочих температур, багатопротокольна підтримка і автоматична шлейфова побудова ланцюжка.

В системі готелю були задіяні модулі вводу / виводу ADAM-6251 та ADAM-6256 для збору даних. ADAM-6251 та ADAM-6256 мають канали DI / DO, які збирають сигнали від датчиків рівня води в резервуарах, систем пожежної сигналізації, ліфтів, реле помп і контролерів освітлення. Потім ці дані завантажуються на промислові ПК через комутатори Ethernet для подальшого аналізу. Компанія обрала серію ADAM-6200 з 3-х причин: висока термостійкість, підтримка декількох протоколів та особлива конструкція з автоматичним "байпасом" для шлейфового з'єднання.

Клімат в М'янмі дуже спекотний: середня річна температура в Янгоні становить біля 27° C, а влітку часто вище 35° C. Температура в машинному відділенні зазвичай перевищує 40° C. Оскільки ADAM-6251 та ADAM-6256 працюють в широкому діапазоні температур від -40 до 70° C, компанія обрала саме це обладнання для збору даних. Також система готелю використовує різні протоколи зв'язку. Модулі вводу/виводу ADAM-6200 підтримують декілька протоколів, такі як Modbus / TCP / IP, HTTP, SNMP и MQTT. Це прискорює впровадження, дає хороший захист від завад, що приводить до стабільного і точного збору даних. Нарешті, в ADAM-6251 та ADAM-6256 реалізована схема шлейфового ланцюга з автоматичним обходом, яка дозволяє модулю вводу/виводу підключатися через Ethernet для забезпечення цілісності передачі даних. Така конструкція значно скорочує витрати на прокладку дроту і на пристрої для додаткових комутаторів Ethernet.

WebAccess / SCADA : управління інформацією в реальному часі в один клік

Дані, забрані і відвантажені модулями ADAM, можна аналізувати за допомогою програмного забезпечення WebAccess / SCADA і відображати візуально. ПЗ Advantech WebAccess / SCADA є промисловою платформою Інтернету речей на базі браузера. Воно дозволяє користувачам редагувати і управляти декількома пристроями за допомогою графічного інтерфейсу користувача для різноманітних сценаріїв. Аналогові та цифрові сигнали були отримані від датчиків рівня води в резервуарах, систем пожежної сигналізації, ліфтів, насосів, світлових контролерів та інших пристроїв. Кросбраузерна та кросплатформена інтелектуальна панель управління WebAccess / SCADA може візуалізувати зібрані дані, відображати інформацію в реальному часі у вигляді гістограм, лінійних і кругових діаграм. WebAccess / SCADA підтримує мультипротокольний зв'язок і драйвери, до яких може підключатися обладнання різноманітних виробників. Функція будильника в режимі реального часу повідомляє персонал електронною поштою, SMS, через телефонну лінію, WeChat чи додаток Advantech, що дозволяє їм дізнаватись актуальний статус об'єкта, просто перевіряючи повідомлення на своєму мобільному телефоні. Його відкритий інтерфейс забезпечує доступ до всієї інформації і дає менеджерам більшу гнучкість в управлінні пристроями і системами.

Системна діаграма.

Advantech і DigiNET дозволяють компаніям перейти на Індустрію 4.0


Розгорнувши обладнання Advantech з інтеграцією з DigiNET, готель 7 Mile успішно встановив свою центральну систему повного моніторингу. Потужні модулі вводу/виводу серії ADAM-6200 були центральним елементом системи для збору і об'єднання всіх даних для аналізу менеджерами.

Щоб просунутися в області Індустрії 4.0, промисловим замовникам потрібна допомога і підтримка в проведенні цифрової трансформації. Advantech присвячує себе наданню допомоги всім промисловим клієнтам, створюючи інтелектуальну мережу, будучи впливовим лідером галузі і продовжуючи взаємодіяти з промисловістю і суспільством на благо всіх.

ПопереднійAIMB-286 з Windows10 для терміналів самообслуговування
НаступнийНадійне інтелектуальне рішення для камер зберігання