Надійне інтелектуальне рішення для камер зберігання

Надійне інтелектуальне рішення для камер зберігання

За останнє десятиліття популярність електронної комерції і онлайн-покупок різко збільшилась. Оскільки зростаючий попит вимагає масштабних ланцюжків поставок, ефективніcть логістичних систем має вирішальне значення для успіху інтернет-магазинів. У цьому середовищі інтелектуальні пристрої грають важливу роль в розширенні пропускної здатності доставки і поліпшення обслуговування клієнтів. За прогнозами світовий ринок камер зберігання буде збільшуватися з темпом зростання приблизно 4,5% протягом наступних п'яти років і досягне 1540 мільйонів доларів США в 2024 році.

Задача

Зіткнувшись з великим об'ємом онлайн-замовлень, велика логістична компанія зрозуміла, що їй необхідно змінити процес доставки, більш ретельно керувати трудовими витратами і ресурсами, а також впровадити нову інтелектуальну бізнес-модель логістики. Нова модель повинна була доповнити робочу силу інтелектуальними пристроями, щоб забезпечити повний контроль і моніторинг за допомогою хмарних сервісів.

Рішення

Компанія Advantech надала вбудовуваний ПК EPC-R4680 на базі чотирьохядерного процесора Rockchip Arm Cortex-A17 RK3288 з високою продуктивністю і роздільною здатністю 4K. Це рішення надає два входи дисплея HDMI + VGA з різним вмістом для людино-машинного інтерфейсу і безліччю входів / виходів, таких як 5 USB2.0, 1 USB OTG, 6 UART, Giga Ethernet і 8 GPIO, що робить систему легко розширюваною для шаф управління, сканерів, камер, підключення до мережі в майбутньому. А широкий діапазон робочих температур є гарантією стабільної роботи в напівзакритих умовах.

Ефективний пошук даних та аналіз інформації

EPC-R4680 зіграв ключову роль в експрес-камерах схову як для управління шафою, так і для збору даних. Всі дані, отримані під час транзакції, включаючи інформацію про онлайн-покупців і продавців, вміст вантажу, способи доставки та маршрути, поверталися в хмару і, завдяки ефективному аналізатору даних, повторно використовувалися різними способами. Висока обчислювальна здатність дозволяла аналізувати і обробляти дані, перетворювати їх в цінну інформацію і синхронізувати з хмарної базою даних. Таким чином, ECP-R4680 допоміг розширити можливості інтелектуальних логістичних рішень і поліпшити сектор електронної комерції.

EPC-R4680

  • Процесор Rockchip RK3399 Cortex-A17
  • Вбудована пам'ять 2 ГБ та флеш-накопичувач 8 ГБ
  • Два входи дисплея, 4K HDMI та Full HD VGA
  • 5 x USB2.0, 6 x UART, 1 GbE
  • Діапазон робочих температур 0~55℃ /-20~70℃
  • Підтримка Android/Debian OS и WISE-DeviceOn App
ПопереднійAdvantech створює центральну систему моніторингу
НаступнийКомпактні безвентиляторні інтелектуальні системи для рішень АТЗ