Компактні безвентиляторні інтелектуальні системи для рішень АТЗ

Компактні безвентиляторні інтелектуальні системи для рішень АТЗ

Автоматизовані транспортні засоби (АТЗ) широко використовуються для завантаження/розвантаження, переміщення, зберігання та транспортування вантажів по фабриках та складах. Такі машини зручні для виконання монотонних задач, які вимагають повторюваних рухів та практично не потребують втручання людини. Автоматизація за допомогою АТЗ може підвищити ефективність логістичних операцій та мінімізувати травматизацію персонала, що обслуговує ці операції.

Технічні вимоги

Клієнтом виступав китайський виробник, що розробляв надсучасний апарат АТЗ на базі компактного безвентиляторного комп'ютера промислового рівня. Для їх проекта було потрібно декілька портів вводу/виводу, в тому числі GbE LAN, USB, 4 COM-порта, можливість роботи без вентилятора. Також замовники віддавали перевагу системному рішенню, оскільки це спростило б прокладання кабелів та механічну конструкцію всередині АТЗ.

Безвентиляторний комп'ютер Advantech ARK-1124C ідеально відповідав цим критеріям:

Компактний розмір з універсальним промисловим входом / виходом

ARK-1124C оснащений процесором Intel® Celeron® N3350 з низьким енергоспоживанням та TDP 6 Ватт, що ідеально підходить для компактних безвентиляторних систем. Дизайн ARK-1124C виконаний в малому форм-факторі (133 x 46,4 x 94,2 мм), має вбудовані 4 COM-порти та 2 порти USB. За необхідності може бути інтегроване підключення через Wi-fi. Ці можливості вводу/виводу та розширення забезпечують зв’язок Wi-Fi через модулі, управління пристроями та сенсорні підключення для камер та панелей управління.

Високонадійна конструкція для вбудовуваних додатків

ARK-1124C підтримує роботу без вентилятора в розширеному діапазоні температур (-20 ~ 60 °C). Це рішення відповідає стандарту CE/FCC EMC класу B - більш високому стандарту електромагнітної сумісності, ніж більшість промислових продуктів. В конструкції ARK-1124C компанії Advantech використовуються 100% твердотільні конденсатори, що більш надійні, ніж електролітичні конденсатори. ARK-1124C використовує матеріал печатної плати TG-170 для збереження стабільності при роботі за високих температур.

Модульна конструкція ARK-plus забезпечує різноманітні можливості розширення

ARK-1124C має модульну конструкцію ARK-plus, що дозволяє збільшувати кількість інтерфейсів вводу/виводу чи встановлювати блок живлення з розширеними діапазоном вхідної напруги 12-24 В постійного струму, замість стандартного блока живлення на 12 В. В якості додаткових інтерфейсів в другий стекований шар для ARK-1124C користувачі мають змогу додати один модуль iDoor з різноманітними варіантами вводу/виводу, в тому числі USB, декілька COM портів чи два порта GbE LAN.

ПопереднійНадійне інтелектуальне рішення для камер зберігання
НаступнийСерія UTC для оптимізації складських процесів