Серія UTC для оптимізації складських процесів

Серія UTC для оптимізації складських процесів

Вступ

Використання універсальних сенсорних комп'ютерів UTC від Advantech в якості терміналів управління складом дозволяє підвищити автоматизацію та ефективність роботи складу. Крім того, ці комп'ютери можна використовувати як інтерактивні цифрові табло для візуалізації. Інтегровані з інфраструктурою системи керування складом і різноманітними периферійними пристроями, такі термінали управління та інтерактивні цифрові вивіски забезпечують оптимізацію складських операцій, підвищення їх ефективності та покращення видимості запасів.

Рішення

Термінали для прийому товарів

Комп'ютери UTC в прийомній зоні складу можуть слугувати в якості терміналів прийому для управління всіма товарами що поступають, в тому числі перевірку, сортування й регістрацію товарів. На дисплеї термінала в режимі реального часу відображається інформація про товари, що дозволяє легко перевірити їх якість, а сенсорний екран дає можливість персоналу зручної вводити дані в систему та призначати відповідне місце зберігання. Крім того, завдяки інтеграції сканера штрих-кодів та принтера, персонал може сканувати штрих-коди товарів для зручної реєстрації товарів та/чи друку нових етикеток для товарів, якщо це необхідно. Таким чином використання ПК в якості терміналів для обробки товарів що надходять є ефективним рішенням з управління товарними потоками.

Терминали відвантаження товарів для підвищення видимості товарних запасів

На завантаженому складі чи в розподільчому центрі тисячі товарів готуються до відправлення чи доставці кожен день. Термінали відвантаження товарів зазвичай встановлюються в різноманітних складських приміщеннях для управління товарами. Комп'ютери Advantech з сенсорним екраном all-in-one можуть слугувати в якості вантажних терміналів для зручного доступу до товарних запасів та управління всіма запитами на зберігання, передачу чи відбір товарів.

Використовуючи сенсорний екран термінала чи вбудований сканер штрих-коду / зчитувач RFID, персонал може легко перевірити товари на зберіганні, переміщення чи їх комплектацію без паперового контрольного списка. Термінали допомагають власникам бізнеса в будь-який момент оцінювати складські запаси, підтримують швидке виконання запитів та сприяють підвищенню операційної прозорості.

Термінали для комплектації замовлень

Термінали для упаковки та відвантаження товарів

Термінали для комплектації замовлень з технологією Pick-Assist

Сенсорні комп'ютери Advantech "все в одному" можуть використовуватись в якості терміналів для збору замовлень. На будь-якому складі чи в розподільчому центрі найбільш важливими процесами є збір та обробка замовлень. Коли замовлення поступають на склад, одиниці зберігання (SKU) виймаються зі складських приміщень та доставляються на станції комплектації замовлень.

Використовуючи термінал комплектації замовлень, оснащений технологією допомоги при комплектації, такою як pick-to-light чи голосова технологія, оператори станцій комплектації обирають вказані товари в потрібній кількості та переміщують їх в потрібну корзину для замовлень. Після заповнення корзини транспортуються на станції упаковки та відвантаження, розташовані в зоні доставки. Термінали для комплектування замовлень Advantech демонструють інформацію про артикул та інструкцію з комплектування для кожного замовлення та, будучи оснащеними технологією pick-to-light, дозволяють операторам одночасно керувати до 6 корзинами для замовлень.

Терминали для упаковки та відвантаження товарів

Упаковка та відвантаження товарів - це заключні етапи процесу виконання замовлення на складі чи в розподільчому центрі. Коли корзина з замовленням доставляється на станцію упаковки та відвантаження, інформація про замовлення відображається на терміналі станції, щоб оператори могли провести остаточну перевірку всіх відібраних товарів.

Якщо вміст корзини відповідає замовленню, оператор переносить товари в транспортну коробку, додає пакувальні матеріали (наприклад, пухирчасту плівку чи пінопластовий наповнювач), вставляє роздруковку рахунку-фактури та запечатує коробку. Термінали станції пакування та відвантаження товарів Advantech також інтегровані з принтером та сканером штрих-кодів, що дозволяє операторам друкувати та сканувати транспортні етикетки. Після того як замовлення відправлено, клієнт можуть використовувати штрих-код на транспортній етикетці для відстежування свого замовлення.

Інтерактивні табло для складу

Універсальні сенсорні комп'ютери Advantech можуть використовуватись в якості інтерактивних цифрових табло, забезпечуючи гнучку платформу мовлення та комунікації для відображення важливих показників роботи та інформації по всьому складу. Використовуючи графіки та діаграми для візуалізації та порівняння, цифрові табло дозволяють працівникам легко розуміти складні статистичні дані. При установці в складських приміщеннях цифрові табло можуть використовуватись для відображення в реальному часі даних про інвентаризації та напрямки руху. В той же час цифрові табло, встановлені в доках відвантаження, можуть використовуватись для відображення маршрутів відвантажень та інформації про підготовку доків. Крім того, в додаток до оперативної інформації цифрові табло можутьзручно та ефективно передавати інформацію стосовно безпеки та об'яв компанії.

Ключові особливості

Проста інтеграція безвентиляторних сенсорних ПК промислового класу

Термінали управління складом Advantech забезпечують надійні обчислювальні рішення промислового рівня для критичного середовища складу. Безвентиляторна конструкція та передня панель із захистом IP65 забезпечують стабільну роботу в умовах сильного навантаження та умов приміщення, а легкий і компактний дизайн дозволяє легко інтегрувати систему в різні складські станції.

Ефективна безпаперова робота та управління запасами

Термінали управління складом Advantech, розташовані в різноманітних зонах складу, забезпечують платформи для управління запасами в режимі реального часу. Використовуючи сенсорний екран терміналу або вбудований сканер штрих-кодів/RFID-зчитувач, персонал може легко перевірити товари у списках зберігання, переміщення чи комплектації без паперового контрольного списку. Ці термінали не лише усувають такі громіздкі списки та звіти, а й підвищують точність та ефективність роботи.

Інформаційні дисплеї

Термінали управління складом Advantech також служать для відображення в реальному часі інформації про всі деталі складу та продукції, підвищуючи ефективність обробки вантажів. Для забезпечення комфортного перегляду термінали оснащені широкоформатним екраном зі співвідношенням сторін 16:9. Крім того, ці термінали випускаються у різних форм-факторах/розмірах для легкої установки у різних складських умовах.

Розширена функціональність і проста інтеграція периферійних пристроїв

Термінали управління складом Advantech можуть легко інтегруватися з різними периферійними пристроями, такими як сканер штрих-коду для сканування етикеток або принтер для друку етикеток, для розширення функціональних можливостей системи згідно вимог складських додатків.

Дистанційне керування пристроями за допомогою DeviceOn/iService

Термінали Advantech можуть бути оснащені програмним забезпеченням Advantech DeviceOn/iService для віддаленого керування пристроями для IoT. Це програмне забезпечення дозволяє одночасно керувати різними польовими пристроями, периферійними пристроями та програмним забезпеченням, одночасно підвищуючи їхню видимість для моніторингу в режимі реального часу. Це дозволяє персоналу оперативно виявляти та усувати проблеми, а також проводити профілактичне технічне обслуговування, щоб звести до мінімуму критичні відмови та непотрібні простої.

Діаграма

Рекомендовані продукти - серія коп'ютерів UTC

ПопереднійКомпактні безвентиляторні інтелектуальні системи для рішень АТЗ
НаступнийЦифрові вивіски та стільниковий зв'язок