Цифрові вивіски та стільниковий зв'язок

Цифрові вивіски та стільниковий зв'язок

Цифрові вивіски – це сучасні електронні вивіски, в яких використовуються різні технології, у тому числі LCD, LED проекція, для передачі повідомлень та реклами для громадськості в маркетингових чи інформаційних цілях. Концепція не є новою, проте зараз більш якісні екрани та розширені можливості медіаплеєрів призвели до популярності установок електронних інформаційних табло, деякі з яких навіть включають концепції доповненої реальності (AR). За оцінками KBV Research, світовий ринок електронних інформаційних табло до 2024 року сягне 29,8 млрд. доларів.

Задача

Рішення цифрових вивісок не складне - як правило це екранна панель та медіаплеєр зі сховищем. Тим не менш, основна проблема полягає в тому, щоб мати можливість контролювати який контент, з якими інтервалами і коли буде демонструватись. В умовах коли один оператор може бути відповідальним за тисячі екранов, що розміщені на значній території, ми бачимо, що завантаження власноруч неможливе. Для ефективного бізнеса, оператор інфраструктури цифрових вивісок повинен мати можливість завантажувати і контролювати контент в режимі реального часу без затримок.

Рішення

Як зазначено вище надійне та зручне підключення важливе для ефективного управління контентом у великій інфраструктурі цифрових вивісок. В цьому випадку переважають стільникові рішення на основі 4G LTE, оскільки вони усувають безліч проблем, таких як швидкість встановлення рішення, керування різними постачальниками, підключення і залежність від інфраструктури дротової мережі сторонніх постачальників, яка не може гарантувати 100% безвідмовної роботи. Медіаплеєр відповідає за відтворення маркетингового контенту, такого як зображення або відео в той час як TRB140 – це пристрій, який забезпечує дистанційне завантаження і керування контентом.

TRB140 – це шлюз 4G LTE, який ідеально підходить для влаштування цифрових вивісок, оскільки його легко встановлювати і масштабувати завдяки сумісності з системою дистанційного керування Teltonika RMS. За допомогою одного лише TRB140 користувач може керувати контентом в медіаплеєрі і змінювати параметри і порядок відтворення контенту.

Топологія

Переваги

  • Простота управління. За допомогою системи дистанційного керування Teltonika RMS системні адміністратори можуть керувати тисячами рекламних потоків через один інтерфейс.
  • Швидке встановлення. Не потрібно чекати встановлювання або укладання договору від Інтернет провайдеру до дротового доступу в Інтернет.
  • Простота масштабування. Teltonika TRB140 сумісна з системою дистанційного управління Teltonika RMS, що дозволяє налаштовувати нескінченно велику кількість пристроїв за лічені хвилини.
  • Безпека. Інфраструктура в безпеці, завдяки покращеним функціям безпеки TRB140, таким як VPN, IPsec, Firewall, контроль доступу та інше.
  • Маленький розмір. TRB140 займає вражаюче мало місця, що дозволяє встановлювати його навіть в найкомпактніших цифрових вивісках.

Чому Teltonika Networks?

TRB140 – це новий пристрій Teltonika Networks, але безпечний, надійний і простий у використанні. Це невеликий, але потужний інструмент, що має можливість забезпечити достатню швидкість для завантаження контенту високої якості на медіаплеєрі цифрових вивісок. Більш того, він сумісний з системо дистанційного управління Teltonika RMS, що дозволяє комфортно і дистанційно керувати і контролювати всі пристрої Teltonika Networks.

ПопереднійСерія UTC для оптимізації складських процесів
НаступнийСтворення надійних та ефективних автоматів з продажу квитків для метро Мексики