Створення надійних та ефективних автоматів з продажу квитків для метро Мексики

Створення надійних та ефективних автоматів з продажу квитків для метро Мексики

Задача

Клієнтом Advantech є великий виробник TVM у Мексиці. Вони шукали граничний комп'ютер для встановлення у своїх кіосках Metro TVM. Цьому граничному комп'ютеру потрібно було достатньо обчислювальної потужності для обробки даних у кіоску. Також потрібно було достатньо місця для зберігання транзакцій та даних відеоспостереження локально, перед їх завантаженням у хмару. Оскільки кіоски TVM використовують широкий вибір компонентів, наприклад, принтери, пристрої для зчитування карт, камери, мікрофони, клавіатури, дисплеї та/або сканери — для них потрібен такий же різноманітний набір входів/виходів. А оскільки TVM часто встановлюються у численних розрізнених місцях, вони вимагають великих витрат на робочу силу та технічне обслуговування. Це робить важливим ефективне програмне забезпечення для дистанційного керування.

Рішення Advantech

ARK-3531 від Advantech був очевидним вибором для цієї програми TVM. ARK-3531 використовує сокетний ЦП, що дозволяє користувачам вибирати процесор Intel® Core™ 9-го покоління, що відповідає їх вимогам до обчислювальної потужності. Крім того, ARK-3531 підтримує до трьох пристроїв зберігання (2 жорстких диска/твердотільних накопичувача; 1 x SATA) для локального зберігання великих обсягів даних. Так само його інтерфейс M.2 підтримує модулі Wi-Fi і, таким чином, дозволяє TVM без перешкод підключатися до хмари. Він також оснащений універсальними входами/виходами, включаючи 2 порти USB 3.1, 6 портів USB 3.0 та 8 портів COM, що підтримують більше 22 з'єднань з такими пристроями, як РК-дисплей, сканер штрих-коду, камера та багато інших.

На додаток, адміністратори можуть використовувати інтегроване програмне забезпечення Advantech DeviceOn/Kiosk+ для віддаленого моніторингу, контролю та управління квитковими кіосками, розташованими на різних станціях - вони можуть відстежувати випуск квитків та грошовий потік, проводити налагодження та технічне обслуговування, а також оновлювати прошивку та програмне забезпечення. В Advantech DeviceOn/Kiosk+ вбудовані функції McAfee Whitelist та відновлення Acronis, які підвищують безпеку даних.

Системна діаграма

ПопереднійЦифрові вивіски та стільниковий зв'язок
НаступнийCincoze DS-1101: ефективність сервісу з продажу квитків